Авторські статтіНовини з Австрії

Екс-канцлер Австрії в США може потрапити за грати

Екс-канцлер Австрії Альфред Гузенбауер в США може потрапити за ґрати на строк до п’яти років. Причиною тому може стати лобіювання інтересів колишнього президента України Віктора Януковича в порушення закону США про іноземних агентів в тієї годину, коли Гузенбауер був членом так званої Габсбурзької групи.

Представляє інтереси колишнього федерального канцлера Австрії американський адвокат Томас Спулак, реагуючи на інкриміновані Гузенбауеру звинувачення заявив, що якщо б Гузенбауер «отримував гроші від колишнього глави передвиборного штабу Дональда Трампа Пола Манафорта», то закон про іноземних агентів до нього міг б бути застосований і він зобов’язаний був слідувати букві закону про іноземних агентів.

За словами адвоката Гузенбауер може уникнути покарання, якщо буде доведено, що він не знав хто платив йому гроші і не був обізнаний про ті, що потрапляє під дію закону своєю участю в ланцюжку фінансування.

Навіть якщо в США винні дії Гузенбауера будуть доведені, не обов’язково екс-канцлер потрапить за ґрати. Санкція покарання дозволяє йому звільнитися грошовим штрафом в розмірі до 10 тисяч доларів США.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України