Екс-канцлер Австрії в США може потрапити за грати

Екс-канцлер Австрії Альфред Гузенбауер в США може потрапити за ґрати на строк до п’яти років. Причиною тому може стати лобіювання інтересів колишнього президента України Віктора Януковича в порушення закону США про іноземних агентів в тієї годину, коли Гузенбауер був членом так званої Габсбурзької групи.

Представляє інтереси колишнього федерального канцлера Австрії американський адвокат Томас Спулак, реагуючи на інкриміновані Гузенбауеру звинувачення заявив, що якщо б Гузенбауер «отримував гроші від колишнього глави передвиборного штабу Дональда Трампа Пола Манафорта», то закон про іноземних агентів до нього міг б бути застосований і він зобов’язаний був слідувати букві закону про іноземних агентів.

За словами адвоката Гузенбауер може уникнути покарання, якщо буде доведено, що він не знав хто платив йому гроші і не був обізнаний про ті, що потрапляє під дію закону своєю участю в ланцюжку фінансування.

Навіть якщо в США винні дії Гузенбауера будуть доведені, не обов’язково екс-канцлер потрапить за ґрати. Санкція покарання дозволяє йому звільнитися грошовим штрафом в розмірі до 10 тисяч доларів США.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh