Авторські статті

Економіка просто злетить: Денис Казанський назвав виробництво, яке принесе багатомільйонний прибуток до бюджету

Популярний український блогер та журналіст Денис Казанський у своєму блозі пише про те, що його вже давно мучить дурне і, можливо, дивне для багатьох питання, але все ж. Звідки взявся дефіцит захисних медичних масок і санітайзерів? В чому проблема провести їх в достатній кількості? Всім давно зрозуміло, що це не якесь високотехнологічне виробництво, яке неможливо оперативно запустити в Україні.

Денис Казанський зазначає, так сталося, що попит на медичні маски у всьому світі різко зріс. Так адже це відкриває нові можливості для нашої багатостраждальної економіки. Пошити захисну медичну маску – це ж не побудувати ракету, якщо говорити просто. Найпростіша технологія, чому б не наситити масками внутрішній ринок і не відправляти їх на експорт, поки їх готові купувати в будь-яких обсягах? Ми не вміємо виготовляти електромобілі і смартфони, але маски-то ми можемо пошити. Більше того, ми вже їх шиємо, але поки що ще не в достатній кількості.

«Парадокс. З одного боку всі скаржаться, що економіка занепадає, з іншого – від ж є шалений попит на товар, який ми вміємо робити, а ми чекаємо, коли нам китайці надішлють черговий літак», – написав Денис Казанський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України