Економіка просто злетить: Денис Казанський назвав виробництво, яке принесе багатомільйонний прибуток до бюджету

Популярний український блогер та журналіст Денис Казанський у своєму блозі пише про те, що його вже давно мучить дурне і, можливо, дивне для багатьох питання, але все ж. Звідки взявся дефіцит захисних медичних масок і санітайзерів? В чому проблема провести їх в достатній кількості? Всім давно зрозуміло, що це не якесь високотехнологічне виробництво, яке неможливо оперативно запустити в Україні.

Денис Казанський зазначає, так сталося, що попит на медичні маски у всьому світі різко зріс. Так адже це відкриває нові можливості для нашої багатостраждальної економіки. Пошити захисну медичну маску – це ж не побудувати ракету, якщо говорити просто. Найпростіша технологія, чому б не наситити масками внутрішній ринок і не відправляти їх на експорт, поки їх готові купувати в будь-яких обсягах? Ми не вміємо виготовляти електромобілі і смартфони, але маски-то ми можемо пошити. Більше того, ми вже їх шиємо, але поки що ще не в достатній кількості.

«Парадокс. З одного боку всі скаржаться, що економіка занепадає, з іншого – від ж є шалений попит на товар, який ми вміємо робити, а ми чекаємо, коли нам китайці надішлють черговий літак», – написав Денис Казанський.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh