Едуард Леонов просить з’ясувати законність переміщення 50 автомобілів з невідомим вантажем територією України

Народний депутат України свободівець Едуард Леонов скерував депутатське звернення виконувачу обов’язків Генерального прокурора України Олегу Махніцькому з проханням з’ясувати законність перебування невідомого майна на території України.

“15 березня 2014 р. на Чернігівщині невідомі громадяни захопили партію автомобілів “КамАЗ” у кількості 43 одиниць і вартістю близько 30 млн. грн. Перші 36 “КамАЗів були перегнані в прикордонне село Сеньківку Чернігівської области. Їх залишили на стоянці, що охоронялася, у супроводі чотирьох озброєних охоронців з позавідомчої охорони “Титан”. Решту автомобілів необхідно було доставити до прикордонного пункту 16.03.2014 р. Уся партія налічує 50 одиниць”, – вказано з зверненні.

Колону з другої партії вантажівок зупинили громадські активісти біля виїзду з Чернігова 16 березня 2014 року. “Громадяни розповіли, що затримали автомобілі через неналежно оформлені документи, з метою запобігання незаконному вивезенню майна з території України. Згідно з документами, транзитні номери було видано до 25 грудня 2013 року. На кожен “КамАЗ” було по два техпаспорти – один на авто, инший на причіп. Однак автомобілі були без причепів”, – зазначає свободівець.

Парламентар просить з’ясувати законність перебування та переміщення зазначених автомобілів територією України та наявність необхідної документації на цю техніку і в разі порушення притягнути винних до відповідальности.

Comments

0 comments

11 коментарів

 1. канешно фабріка політпроститутки

 2. ректор

  партия КАМАЗОВ в Россию???? … а производство в Украине??? тут нечего не попутано???

 3. Мирослав

  Бардак в нашій міліціі.Інтересно не вміють чи нехочут працювати. Я бувший оперативник-це робиться дуже просто-якщо наші депутати непричетні до цього

 4. В первом случае, – дебил
  Во-втором случае, – дебил в квадрате
  В третьем случае, – дебил в кубе

 5. Сармат

  Кроме как воровать новая влада ничего не умеет, дебилы страну просрали а туда же политики хреновы

  • владимир

   Интересно про новую власть. Пока все ТОВки и ВАТки все у партии регионов. еще много времени пройдет, пока криминал между собой разбираться будет.Передела не избежать. Там не Аваов никто другой ничего не зделает. Так что можно только созерцать, пока сами друг-друга не перестреляют.

 6. пенсионер МВД

  Большой привет Авакову, за бездарность и бездеятельность…

 7. Изъять в связи с военным положением в стране . В более легком случае продать в другие страны и получить деньги для армии
  В третьем случае , обменять на флот .

  • интересно, а что дороже:
   50 русских камазов на украине или фабрика политпроститутки порошенко в россии?

   • еще интересней

    что дороже: талон на проезд в трамвае или мозги 11111-го?

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh