Авторські статті

Едуард Леонов просить з’ясувати законність переміщення 50 автомобілів з невідомим вантажем територією України

Народний депутат України свободівець Едуард Леонов скерував депутатське звернення виконувачу обов’язків Генерального прокурора України Олегу Махніцькому з проханням з’ясувати законність перебування невідомого майна на території України.

“15 березня 2014 р. на Чернігівщині невідомі громадяни захопили партію автомобілів “КамАЗ” у кількості 43 одиниць і вартістю близько 30 млн. грн. Перші 36 “КамАЗів були перегнані в прикордонне село Сеньківку Чернігівської области. Їх залишили на стоянці, що охоронялася, у супроводі чотирьох озброєних охоронців з позавідомчої охорони “Титан”. Решту автомобілів необхідно було доставити до прикордонного пункту 16.03.2014 р. Уся партія налічує 50 одиниць”, – вказано з зверненні.

Колону з другої партії вантажівок зупинили громадські активісти біля виїзду з Чернігова 16 березня 2014 року. “Громадяни розповіли, що затримали автомобілі через неналежно оформлені документи, з метою запобігання незаконному вивезенню майна з території України. Згідно з документами, транзитні номери було видано до 25 грудня 2013 року. На кожен “КамАЗ” було по два техпаспорти – один на авто, инший на причіп. Однак автомобілі були без причепів”, – зазначає свободівець.

Парламентар просить з’ясувати законність перебування та переміщення зазначених автомобілів територією України та наявність необхідної документації на цю техніку і в разі порушення притягнути винних до відповідальности.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

11 коментарів

 1. партия КАМАЗОВ в Россию???? … а производство в Украине??? тут нечего не попутано???

 2. Бардак в нашій міліціі.Інтересно не вміють чи нехочут працювати. Я бувший оперативник-це робиться дуже просто-якщо наші депутати непричетні до цього

 3. В первом случае, – дебил
  Во-втором случае, – дебил в квадрате
  В третьем случае, – дебил в кубе

 4. Кроме как воровать новая влада ничего не умеет, дебилы страну просрали а туда же политики хреновы

  1. Интересно про новую власть. Пока все ТОВки и ВАТки все у партии регионов. еще много времени пройдет, пока криминал между собой разбираться будет.Передела не избежать. Там не Аваов никто другой ничего не зделает. Так что можно только созерцать, пока сами друг-друга не перестреляют.

 5. Изъять в связи с военным положением в стране . В более легком случае продать в другие страны и получить деньги для армии
  В третьем случае , обменять на флот .

  1. интересно, а что дороже:
   50 русских камазов на украине или фабрика политпроститутки порошенко в россии?

   1. что дороже: талон на проезд в трамвае или мозги 11111-го?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.