Речник “Правого Сектору” про те, що опозиціонерам потрібно робити. Потрібно використовувати не лише посадові повноваження, а і особисті зв’язки!

Звернення Голови Соціал-Національної Асамблеї Ігоря Криворучка .

Враховуючи безпорадність лідерів парламентської опозиції скажу про необхідні дії, які мають бути зроблені у Верховній Раді України.

Лідерами парламентської опозиції мають бути проведенні перемовини з позафракційними депутатами та екс-депутатами Партії Регіонів про наступне:

1. Зробити колективне звернення до Гаазького Суду щодо злочинів проти людства, які чинилися Президентом Януковичом, міністром МВС Захарченком та іншими.
2. Провести перемовини з впливовими олігархами, які мають свої депутатські групи (Ахметов, Новінський, Фірташ тощо) щодо підтримки цими нардепами всіх ініціатив опозиції. У випадку їх не підтримки – включити їх у список у зверненні до Гаазького Суду.
3. Проведення переговорів з Головою КМДА Макєєнком по таким ключовим питанням:
– Термінове відновлення роботи метрополітену (на момент публікації зроблено).
– Використовуючи власні зв’язки, він має провести перемовини з Київським ДАІ та міліції. Київське ДАІ має сприяти проведення мітингарів на Майдан і блокування під’їзду до Києва підрозділів МВС, ЗСУ, найманців влади та військової техніки, які можуть бути застосовані в боротьбі проти Українського Народу.
Київська міліція має забезпечити правопорядок шляхом контролю за підрозділами МВС, а особливо “Беркуту” з регіонів. У випадку, якщо будуть надаватися злочинні накази – негайний арешт командирів та офіцерів, які будуть віддавати такий наказ. Снайпери, що підпорядковують Київському МВС мають відслідкувати снайперів з інших підрозділів, і у випадку, якщо ті стріляють по мітингарям – ліквідовувати.

Всіх осіб, котрі сприятимуть відновленню миру в Україні ставити до державних нагород чи премій.

Народним обранцям слід використовувати не лише посадові повноваженнями, а і особисті зв’язки. Від цього залежить суверенітет України та життя Українського Народу!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh