Авторські статті

Речник “Правого Сектору” про те, що опозиціонерам потрібно робити. Потрібно використовувати не лише посадові повноваження, а і особисті зв’язки!

Звернення Голови Соціал-Національної Асамблеї Ігоря Криворучка .

Враховуючи безпорадність лідерів парламентської опозиції скажу про необхідні дії, які мають бути зроблені у Верховній Раді України.

Лідерами парламентської опозиції мають бути проведенні перемовини з позафракційними депутатами та екс-депутатами Партії Регіонів про наступне:

1. Зробити колективне звернення до Гаазького Суду щодо злочинів проти людства, які чинилися Президентом Януковичом, міністром МВС Захарченком та іншими.
2. Провести перемовини з впливовими олігархами, які мають свої депутатські групи (Ахметов, Новінський, Фірташ тощо) щодо підтримки цими нардепами всіх ініціатив опозиції. У випадку їх не підтримки – включити їх у список у зверненні до Гаазького Суду.
3. Проведення переговорів з Головою КМДА Макєєнком по таким ключовим питанням:
– Термінове відновлення роботи метрополітену (на момент публікації зроблено).
– Використовуючи власні зв’язки, він має провести перемовини з Київським ДАІ та міліції. Київське ДАІ має сприяти проведення мітингарів на Майдан і блокування під’їзду до Києва підрозділів МВС, ЗСУ, найманців влади та військової техніки, які можуть бути застосовані в боротьбі проти Українського Народу.
Київська міліція має забезпечити правопорядок шляхом контролю за підрозділами МВС, а особливо “Беркуту” з регіонів. У випадку, якщо будуть надаватися злочинні накази – негайний арешт командирів та офіцерів, які будуть віддавати такий наказ. Снайпери, що підпорядковують Київському МВС мають відслідкувати снайперів з інших підрозділів, і у випадку, якщо ті стріляють по мітингарям – ліквідовувати.

Всіх осіб, котрі сприятимуть відновленню миру в Україні ставити до державних нагород чи премій.

Народним обранцям слід використовувати не лише посадові повноваженнями, а і особисті зв’язки. Від цього залежить суверенітет України та життя Українського Народу!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.