Новини

Джерело безперебійного живлення

Комфорт сучасного життя давно залежить від кількості побутових помічників, які допомагають нам в роботі, відпочинку та облаштуванні побуту. Отже всі ми залежимо від якості та стабільності підключення до централізованої електромережі. Що робити, якщо струм раптово пропав? Або як облаштувати свій побут на дачі, де мережу ще не прокладено? Відповіді на ці питання знають фахівці цієї компанії, Тек Актив. В каталозі інтернет-магазину можна знайти обладнання для вирішення різних питань з електрики. В тому числі, можна купити джерело безперебійного струму недорого, а ваше замовлення буде доставлено до вашого міста поштовими перевізниками.

Джерело безперебійного живлення або ДБЖ – це пристрої, які спрацьовують автоматично. Вони оснащені акумуляторними батареями, тому здатні впродовж незначного проміжку часу підтримувати функціональність деяких побутових пристроїв. Найчастіше, ДБЖ купують для підключення комп’ютерів та оргтехніки, опалювального обладнання та деяких інструментів. У магазинах ДБЖ більшої ємності живлять холодильники та морозильні камери, а також освітлення та касові апарати. На підприємствах ДБЖ під’єднують до виробничого обладнання та конвеєрів, яким не можна зупинятися в ході виконання технології виробництва.

Безперебійники бувають різними і за типом, і за деякими технічними параметрами, і за кількістю входів, і за наявністю фільтрації напруги в мережі.

Якщо ви підшукуєте ДБЖ для свого будинку, квартири чи окремих приладів, то повинні вирішити, який саме безперебійник вам підійде. Найпростіший та найдешевший варіант – так звані оффлайнові ДБЖ. Його купують, якщо перебої в централізованому енергопостачанні трапляються досить рідко і немає змісту переплачувати за більш швидкий та чутливий безперебійник.

Інтерактивні ДБЖ спрацьовують набагато швидше оффлайнових. Більш того, такі пристрої здатні вирівнювати незначні імпульсні коливання напруги. Такий варіант коштуватиме дорожче, однак робота ДБЖ позитивно позначиться на витривалості побутової техніки.

Якщо ДБЖ потрібен для професійного обладнання чи серверів, тобто приладів, які взагалі не можна вимикати, то кращим виробом стануть он-лайнові безперебійними подвійного перетворення. Вони регулюють напругу в реальному часі та постійно працюють через акумулятор. Вартість таких моделей ДБЖ дуже висока, тому раціонально купувати їх лише для промислових обсягів або високотехнологічного, професійного обладнання. Побутовому споживачу достатньо буде інтерактивного безперебійника від надійного виробника.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України