Авторські статті

Диверсанти з Росії – це не український народ. Розмова з ними має бути по-воєнному коротка

Зараз – час єдності, і час рішучих дій. Ми маємо справу із вторгненням – і повинні захистити свою державу. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко під час виступу з трибуни Верховної Ради. 

“Антитерористична операція є тестом на спроможність влади. Необхідно використати всі сили, і зокрема Збройні Сили країни. Диверсанти з Росії і залучені ними найманці – це не український народ. Розмова з ними має бути по-воєнному коротка, – підкреслив Віталій Кличко. – Саме цього чекають наші громадяни – і на Донбасі, де просять про захист. І люди, які приходили вночі під парламент і зараз там стоять, вимагаючи мобілізації для захисту своєї країни”, – зазначив лідер “УДАРу”.

Він відзначив, що українське законодавство дозволяє проведення повноцінної антитерористичної операції з залученням усієї сили Української держави. “Якщо треба внести ще якісь зміни чи уточнення до законів – ми повинні зробити це сьогодні. Щоб не було жодної відмовки від виконання кожним силовиком своїх обов’язків. А тих, хто не виконує наказів – треба карати з усією суворістю”, – наголосив Кличко.

Політик зазначив, що так само відповідальність мають понести і ті, хто підтримує сепаратистів, хто виступає на сходах захоплених терористами адмінбудівель. “Жоден мандат не повинен прикривати зрадників! Треба позбавити недоторканності і притягнути до відповідальності тих, хто зраджує свій народ. Навіть якщо вони називають себе народними депутатами. Перший кандидат – Царьов”, – підкреслив Віталій Кличко.

“Сьогодні вночі він вже побував у Генпрокуратурі. Чи порушена справа за зберігання арсеналу незареєстрованої зброї в його машині? Чи він і далі роз’їжджатиме із сепаратистськими закликами і ходитиме по ефірах?” – наголосив лідер “УДАРу”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України