Диверсанти з Росії – це не український народ. Розмова з ними має бути по-воєнному коротка

Зараз – час єдності, і час рішучих дій. Ми маємо справу із вторгненням – і повинні захистити свою державу. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко під час виступу з трибуни Верховної Ради. 

“Антитерористична операція є тестом на спроможність влади. Необхідно використати всі сили, і зокрема Збройні Сили країни. Диверсанти з Росії і залучені ними найманці – це не український народ. Розмова з ними має бути по-воєнному коротка, – підкреслив Віталій Кличко. – Саме цього чекають наші громадяни – і на Донбасі, де просять про захист. І люди, які приходили вночі під парламент і зараз там стоять, вимагаючи мобілізації для захисту своєї країни”, – зазначив лідер “УДАРу”.

Він відзначив, що українське законодавство дозволяє проведення повноцінної антитерористичної операції з залученням усієї сили Української держави. “Якщо треба внести ще якісь зміни чи уточнення до законів – ми повинні зробити це сьогодні. Щоб не було жодної відмовки від виконання кожним силовиком своїх обов’язків. А тих, хто не виконує наказів – треба карати з усією суворістю”, – наголосив Кличко.

Політик зазначив, що так само відповідальність мають понести і ті, хто підтримує сепаратистів, хто виступає на сходах захоплених терористами адмінбудівель. “Жоден мандат не повинен прикривати зрадників! Треба позбавити недоторканності і притягнути до відповідальності тих, хто зраджує свій народ. Навіть якщо вони називають себе народними депутатами. Перший кандидат – Царьов”, – підкреслив Віталій Кличко.

“Сьогодні вночі він вже побував у Генпрокуратурі. Чи порушена справа за зберігання арсеналу незареєстрованої зброї в його машині? Чи він і далі роз’їжджатиме із сепаратистськими закликами і ходитиме по ефірах?” – наголосив лідер “УДАРу”.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh