Авторські статтіДуховне

Відбулась проща працівників сфери медицини із Львова до Свято-Успенської Унівської Лаври

В суботу, 21 квітня, відбулась проща працівників сфери медицини із Львова до Свято-Успенської Унівської Лаври, яку організувала медична секція Братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» разом з медичним капеланом о. Михайлом Шкрібинцем.

Сонячна погода цього суботнього ранку сприяла духовній мандрівці у відпустове місце – монашу обитель оо. Студитів, а радісний настрій медиків-паломників емоційно забарвлював цей день. У прощі взяли участь 30 медпрацівників із різних медичних закладів Львова. Програмою прощі було передбачено спільну молитві Божественної Літургії, вервицю, молебень до Пресвятої Богородиці, молитву на Чернечій горі, перекуску, екскурсію територією монашої обителі, спілкування та презентація екоініціатив від «ЕкоБратства» нашої семінарії на тему “Вплив екологічних факторів на здоров’я людини”.

Це відбувалося наступним чином: після вступного слова медпрацівники подивилися мотиваційне відео щодо відповідальності дорослих осіб за навколишнє середовище, та те, яким воно дістанеться майбутнім поколінням. Опісля медикам в незвичайний спосіб було представлено вплив різних факторів на людське здоров’я. Згодом медпрацівників було поділено на три групи, щоб обговорити питання, які стосувалися екологічної свідомості медиків та участі закладів охорони здоров’я у підвищенні цієї свідомості у пацієнтів, що мало б сприяти зменшенню негативних впливів екологічних факторів на здоров’я людини. Після обговорення відповіді трьох груп зібрали разом та отримали загальну картину відповідей медиків Львова та області, завдяки якій намалювали підсумковий плакат під назвою “Екологія і здоров’я”. Отримані відповіді показують стан і ставлення деяких закладів охорони здоров’я щодо екологічності.

Дякуємо усім хто долучився до організації і проведення паломництва, особливо працівникам медичних структур м. Львова, які своєю чисельною присутністю і активною участю сприяли, аби цей день був духовною відновою для усіх нас!

Більше фотографій можна переглянути тут – фото.

Віталій Караман,

Медіа-Центр ЛДС

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.