Новини з Австрії

Двом грабіжникам-чехам не пощастило нарватися на юного фермера в Австрії

Озброївшись болгаркою, болторізом, слюсарними інструментами, перцевими балончиками та кастетами, два чеські гастролери-домушники прибули до Верхньої Австрії. Не розрахували вони лише одного, що зустрінуться з винахідливим молодим фермером.

Обидва чеські «туристи» прибули у вівторок у Верхню Австрію для скоєння крадіжок та зломів. Але заплановане кримінальне танго несподівано завершилося у буцигарні.

У середу о 4 годині ранку кримінальна парочка проникла до фермерського будинку в Інершванді, де викрала два е-байки, дитячий кросовий мотоцикл, лижі, мотошоломи, мотоциклетні кофри, інструменти, дві рушниці для стрільби петардами та гаманець.

Те, про що розповів далі 25-річний фермер Йохан Штабауер, могло б стати сценарієм для кримінального серіалу за романами Франца Еберхофера.

«Близько 10 години ранку злочинці повернулися назад у пошуках радіотелефону, схованого снігоходом на узбіччі. Мені зателефонувала мама, а я був у той час у своєї дівчини. Я взяв її машину і поставив поперек дороги, щоб шахраї не змогли втекти на своєму авто. А сам трактором заїхав з іншого боку.

Після першого контакту чехи спробували втекти на вкрадених е-байках, а юний селянин переслідував їх на автомобілі до складу Вангау.

«Це було, як у поганому кіно».

Там поліції вдалося затримати двох зловмисників. Зараз вони сидять у камері попереднього ув’язнення у Вельсі. Молодий ловець грабіжників досі дивується тому, що сталося: «Ми живемо в глухому куті (села), та й узяти в нас було особливо нічого. Якщо не рахувати рушниць для запуску петард, то весь прибуток коштував не більше 2000 євро».

За матеріалами: https://www.krone.at
Фото:  © zVg, stock.adobe.com, Krone KREATIV

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України