Авторські статті

Двох керівників кримської міліції звільнили за зраду Батьківщини

З органів внутрішніх справ України звільнили двох керівників кримської міліції з те, що вони своїми діями зрадили Батьківщину, український народ та дискредитували звання міліціонера.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

“У присязі працівника органів внутрішніх справ зазначено, що основним її постулатом є служіння народу України. Але ряд керівників міліції АР Крим зраджують свою Батьківщину, свій народ та свій особовий склад”, – йдеться у повідомленні.

У МВС зазначили, що йдеться про Сергія Абісова та Олександра Поддубова.

“На початку березня цього року Верховною Радою АР Крим усупереч законодавству України підполковника міліції Сергія Абісова було призначено виконувачем обов’язків начальника Головного управління внутрішніх справ автономії. Тоді ж Севастопольська міська рада призначила виконуючим обов’язки начальника муніципального Управління внутрішніх справ полковника міліції Олександра Поддубова”, – роз’яснили у міліції.

У МВС зазначили, що дії вищесказаних правоохоронців є негідними міліціонера.

“У той час, коли весь український народ захоплюється мужністю і героїзмом простих міліціонерів та військовослужбовців, які, ризикуючи власним життям, забезпечують порядок на вулицях та в адмінбудівлях по всій території Криму, окремі особи у гонитві за владою нехтують найсвятішим для кожного офіцера – Присягою своєму народові. Їхні дії недостойні звання українського міліціонера”, – йдеться у повідомленні.

За зраду державних інтересів України, порушення присяги та дискредитацію звання міліціонера Абісова та Поддубова звільнено з лав міліції.

http://24tv.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.