Дві третини австрійців вважають повернення вовків позитивним явищем

79 відсотків з більш ніж 1000 респондентів переконані, що мирне співіснування з вовками в Австрії можливо

Переважна більшість австрійців вітає повернення вовків в рідні ліси. 69 відсотків респондентів на репрезентативного опитуванні, проведеному WWF в Інституті дослідження ринку, дуже або скоріше позитивно ставляться до хижака. Ще більшу більшість — 79 відсотків 1035 респондентів — считают, що мирне співіснування можливо в принципі.

Навпаки, 14 відсотків австрійців, опитаних явились в місті у і червні, ставляться до повернення цієї тварини досить негативно, вісім відсотків — дуже негативним. Порівняно з опитуванням, проведенням два роки тому, відхилення трохи збільшилася. Для експерта WWF Крістіана Піхлера зрозуміло, що шлях співіснування для австрійців кращий.

Зрозуміло, що австрійці заявляють про свій захист — дев’ять з десяти респондентів потребують реальної допомоги власникам худоби, які хочуть прийняти захисні заходи проти вовка для своїх тварин. Наприклад, у вигляді фінансування від ЄС.

Близько чотирьох з п’яти респондентів заявляють про корисність вовків. За словами біолога Курта Котршала, вовки є цінним активом для екосистем, і як санітар лісу вони  забезпечують життєдіяльність дикої природи і збалансованість поголів’я дрібних тварин, допомагаючи тримати лис або золотих шакалів в тонусі».

Подальші результати онлайн-опитування та очного опитування показують, що 85 відсотків австрійців поважають вовків. Сім з десяти респондентів зачаровані цим хижаком і тільки кожен десятий респондент відчуває занепокоєння з приводу вовка.

За матеріалами: diepresse.com
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh