Анестезія «стирає» негативні спогади в мозку

Група вчених провела експеримент і виявила ще одну цікаву властивість анестетиків. Виявляється, вони допомагають стирати негативні спогади.

Вчені з Нідерландів, Іспанії та США провели дослідження, в якому взяли участь близько 50 осіб. Ні один з них не мав психологічних або неврологічних захворювань.

Суть експерименту була в наступному: добровольцям за кілька тижнів до процедури розповідали і показали негативну історію, в якій маленького хлопчика викрадають зловмисники.

У день експерименту їм знову була показана ця історія, щоб нагадати сюжет. А після використання анестезії, і після того, як дія її припинялося їх просили описати цю історію в деталях. Виявилося, половина учасників експерименту не пам’ятає найяскравіших і жорстоких моментів.

Вчені прийшли до висновку, що анестезія діє як два в одному. Вона тільки зменшує чутливість тіла, але і «стирає» негативні спогади в мозку людини.

Вчені мають намір провести низку подібних експериментів і якщо теорія підтвердиться, то медики зможуть лікувати складні психічні розлади, пов’язані з негативними спогадами з допомогою анестетиків.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh