Авторські статтіНовини з Австрії

Два десятки австрійців, які прилетіли з України, доставлені в лікарні з ознаками отруєння

Великомасштабна операція з участю служб порятунку, поліції і медиків сталася ввечері у середу, 29 серпня, в аеропорту Клагенфурта після приземлення лайнера зі Львова, на борту якого перебувало 87 пасажирів.

Як повідомляється, близько сорока пасажирів літака, що входять до складу туристичної групи з Карінтії, перебували у хворобливому стані. Люди скаржилися на напади нудоти, лихоманку, деякі з них рвало під час польоту.

До моменту посадки повітряного судна, що прямує за маршрутом «Львів — Клагенфурт», на злітно-посадковій смузі вже перебували велика кількість медиків і представників аварійних служб. Всі пасажири з нездужанням і розладом здоров’я були посаджені в спеціальний автобус, де вони були обстежені медиками.

Як заявив представник поліції Райнер Діонісіо, вісімнадцять пасажирів з поліцейським ескортом були госпіталізовані в лікарні з симптомами можливого отруєння, інші були відпущені додому з рекомендаціями про необхідність спостереження за станом здоров’я з боку лікарів.

За участю Управління державної санітарії в даний час з’ясовуються причини події. Фахівцям належить відповісти на питання: чи стало причиною нездужання людей харчове отруєння або це симптоми інфекційного захворювання.

Додатково зазначається, що деякі пасажири відчули нездужання ще до посадки в літак.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України