В Австрії за прогулянки з людьми, якими не проживаєте – штраф до 1450 євро

Друга смерть у Відні від наслідків коронавіруса, обмеження свободи пересування і заборона на в’їзд з Великобританії, Нідерландів, України і Росії

Про це Голосу українською повідомив спеціальний кореспондент у Відні.

Член міської ради Відня Пітер Хакер підтвердив смерть людини у Відні від коронавіруса. Станом на 8:00 ранку міністерство охорони здоров’я повідомило про 800 випадках захворювання і проведення 8 167 аналізів підозрюваних випадків.

Австрійський уряд робить подальші радикальні кроки у боротьбі з вірусом корони. Канцлер Себастьян Курц оголосив у неділю на спеціальній сесії Національної ради про прийняття заходи щодо подальшого обмеження свободи пересування в суспільних місцях. Дитячі майданчики і спортивні майданчики закриваються. Місцеві ресторани також більше не будуть працювати з вівторка. Вводитися заборона на в’їзд до Австрії з Великобританії, Нідерландів, України і Росії. Обмеження у суспільних місцях будуть контролюватися поліцією починаючи з понеділка і в разі необхідності вони можуть також призвести до суворих адміністративних штрафів до 1450 євро, але все ще можна виходити з дому, наприклад, для прогулянок, але тільки в поодинці або з людьми, з якими ви живете. Однак це має відбуватися лише у невідкладних випадках.

«Австрійців просять ізолювати себе, що означає налагодження соціальних контактів тільки з людьми, з якими вони живуть», сказав Курц. Однак канцлер знову підкреслив, що безпека поставок продовольства все ще гарантовані. Продуктові магазини залишаються відкритими, як і аптеки та тютюнові магазини.

За законом про державну службу планується мобілізація в цивільну службу чоловіків до 50 років для зміцнення сектора медицини та сестринської справи. Звільнення у збройних силах припиняються.

За матеріалами:https://orf.at/

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh