Новини з Австрії

В Австрії за прогулянки з людьми, якими не проживаєте – штраф до 1450 євро

Друга смерть у Відні від наслідків коронавіруса, обмеження свободи пересування і заборона на в’їзд з Великобританії, Нідерландів, України і Росії

Про це Голосу українською повідомив спеціальний кореспондент у Відні.

Член міської ради Відня Пітер Хакер підтвердив смерть людини у Відні від коронавіруса. Станом на 8:00 ранку міністерство охорони здоров’я повідомило про 800 випадках захворювання і проведення 8 167 аналізів підозрюваних випадків.

Австрійський уряд робить подальші радикальні кроки у боротьбі з вірусом корони. Канцлер Себастьян Курц оголосив у неділю на спеціальній сесії Національної ради про прийняття заходи щодо подальшого обмеження свободи пересування в суспільних місцях. Дитячі майданчики і спортивні майданчики закриваються. Місцеві ресторани також більше не будуть працювати з вівторка. Вводитися заборона на в’їзд до Австрії з Великобританії, Нідерландів, України і Росії. Обмеження у суспільних місцях будуть контролюватися поліцією починаючи з понеділка і в разі необхідності вони можуть також призвести до суворих адміністративних штрафів до 1450 євро, але все ще можна виходити з дому, наприклад, для прогулянок, але тільки в поодинці або з людьми, з якими ви живете. Однак це має відбуватися лише у невідкладних випадках.

«Австрійців просять ізолювати себе, що означає налагодження соціальних контактів тільки з людьми, з якими вони живуть», сказав Курц. Однак канцлер знову підкреслив, що безпека поставок продовольства все ще гарантовані. Продуктові магазини залишаються відкритими, як і аптеки та тютюнові магазини.

За законом про державну службу планується мобілізація в цивільну службу чоловіків до 50 років для зміцнення сектора медицини та сестринської справи. Звільнення у збройних силах припиняються.

За матеріалами:https://orf.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України