Новини

Дрімучий непрофесіоналізм і злочинна бездіяльність: Москаль без мату виступивши з різким звинуваченням на адресу МОЗ

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль направив на незалежну перевірку в Генпрокуратуру України всі матеріали на отримання Закарпаттям вакцини.

Про наміри Москаль заявивши на своєму сайті.

“Усі матеріали на отримання Закарпаттям вакцини я спрямовую для незалежної перевірки до Генеральної прокуратури України – нехай вона зробить висновки про правильність дій ОДА та МОЗ. І притягне МОЗ до відповідальності за дрімучий непрофесіоналізм і злочину бездіяльність”, – уточнив він.

Москаль додав, що забезпечення вакцинами для щеплень проти дифтерії, кашлюку, кору, поліомієліту, правця і туберкульозу – компетенція Міністерства охорони здоров’я України.

“Останні кілька років Закарпаття, як і багато інших областей, відчуває постійний брак деяких видів вакцин, а з 2017 року відсутність вакцини проти кору призвело до спалаху захворювання. Постійні звернення до Міністерства охорони здоров’я з проханнями надати необхідні медпрепарати ігнорувалися, того, щоб зупинити поширення кору, ми змушені були звернути до Угорщини за гуманітарною допомогою”, – зазначив він.

“Тепер замість того, щоб з’єднання єднання з’єднання з’ясувати причини некомпетентності керівніцтва МОЗ, яке не забезпечує регіони необхідними медпрепаратами, Кабмін взявся “шукати бліх” у вакцини від кору, яку Угорщина передала нам в якості гуманітарної допомоги. Вчора (23.02) з Мінсоцполітики надійшов лист про термінове надання документів щодо прийняття рішень про визнання гуманітарною допомогою вакцини проти кору в 2017-2018 роках. Крім того, з неофіційних джерел мені стало відомо, що Державна прикордонна служба також взялася перевіряти доставку Угорщиною вакцини проти кору”, – додав Москаль.

Він закликав уряд покарати Міністерство охорони здоров’я за бездіяльність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України