Дрімучий непрофесіоналізм і злочинна бездіяльність: Москаль без мату виступивши з різким звинуваченням на адресу МОЗ

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль направив на незалежну перевірку в Генпрокуратуру України всі матеріали на отримання Закарпаттям вакцини.

Про наміри Москаль заявивши на своєму сайті.

“Усі матеріали на отримання Закарпаттям вакцини я спрямовую для незалежної перевірки до Генеральної прокуратури України – нехай вона зробить висновки про правильність дій ОДА та МОЗ. І притягне МОЗ до відповідальності за дрімучий непрофесіоналізм і злочину бездіяльність”, – уточнив він.

Москаль додав, що забезпечення вакцинами для щеплень проти дифтерії, кашлюку, кору, поліомієліту, правця і туберкульозу – компетенція Міністерства охорони здоров’я України.

“Останні кілька років Закарпаття, як і багато інших областей, відчуває постійний брак деяких видів вакцин, а з 2017 року відсутність вакцини проти кору призвело до спалаху захворювання. Постійні звернення до Міністерства охорони здоров’я з проханнями надати необхідні медпрепарати ігнорувалися, того, щоб зупинити поширення кору, ми змушені були звернути до Угорщини за гуманітарною допомогою”, – зазначив він.

“Тепер замість того, щоб з’єднання єднання з’єднання з’ясувати причини некомпетентності керівніцтва МОЗ, яке не забезпечує регіони необхідними медпрепаратами, Кабмін взявся “шукати бліх” у вакцини від кору, яку Угорщина передала нам в якості гуманітарної допомоги. Вчора (23.02) з Мінсоцполітики надійшов лист про термінове надання документів щодо прийняття рішень про визнання гуманітарною допомогою вакцини проти кору в 2017-2018 роках. Крім того, з неофіційних джерел мені стало відомо, що Державна прикордонна служба також взялася перевіряти доставку Угорщиною вакцини проти кору”, – додав Москаль.

Він закликав уряд покарати Міністерство охорони здоров’я за бездіяльність.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh