Економіка

ДП «Зоря»-«Машпроект» долучилося до проекту з розробки електростанцій, що працюватимуть на біопаливі

Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект» долучився до революційного міжнародного проекту, що має за мету створити екологічно чисту та економічно ефективну технологію електрогенерації

Передає прес-служба підприємства

Генеральний директор ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» Денис Гордієнко підписав попередню угоду про співпрацю зі шведською компанією Phoenix Biopower AB.

Компанія Phoenix Biopower AB працює над створенням екологічно чистих електростанцій, які працюватимуть на біопаливі.

В компанії Phoenix Biopower AB зазначають, що сьогодні на світовому енергетичному ринку переважає викопне паливо, що призводить до забруднення навколишнього середовища. Тому фахівці Phoenix Biopower AB розробили нову технологію BTC, завдяки якій з біомаси можна отримати в два рази більше енергії ніж за допомогою традиційних технології.

Технології BTC полягає в тому, що біомаса спочатку проходить обробку паром під високим тиском, газифікацію, після чого об’єднаний потік отриманого високоякісного синтез-газу та пари подається в газову турбіну.

Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» – «Машпроект» – відомий в світі розробник і виробник газових турбін морського і загальнопромислового застосування. Підприємство серійно виготовляє газотурбінні двигуни потужністю від 3 до 25 МВт. Входить до складу державного концерну «Укроборонпром».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України