Авторські статті

Жителі “ДНР” можуть залишитися без громадського траспорту

Із-за фактичного зносу всього автобусного парку і дуже великої вартості ремонтних робіт, у підконтрольному проросійськими бойовиками Донецьку існує ризик настання транспортного колапсу. Про це у своєму блозі написав Фашик Донецький. При цьому він зазначив, що так звана «влада» міста не розглядає можливість підвищення вартості проїзду для компенсації лагодження транспорту, так як тоді люди повинні будуть витрачати на проїзд до 30% своїх зарплат, що може викликати соціальні бунт, пише Фашик Донецький в блозі.

Ускладнює ситуацію ще й те, що окупаційна влада анонсували перевірки перевізників, які насправді є завуальованою назвою їх поборів. Блогер, зіславшись на заяви власників маршрутних таксі, підкреслив, що ті, кому випишуть штрафи за несправність автотранспорту і невідповідність, планують розібрати свої розбиті авто або зовсім позакривати їх в гаражах на невизначений термін.

«Мораль: супер, звільнили. Скоро на велосипедах їздити будуть люди в Донецьку на роботу. Ну, або на возах. А Україні капец, дивись не переплутай», — з сарказмом зазначає Фашик Донецький.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.