Авторські статті

До 2030 року німці збираються скоротити енергоспоживання майже вдвічі

Враховуючи, що, реалізуючи коаліційну угоду уряд Німеччини прийняв план, за яким німці збираються 65% електроенергії отримувати з відновлювальних джерел, і це при планованому на найближчі десятиліття скорочення енергоспоживання майже вдвічі, «Газпром» в добавок до заявленого сьогодні «Північному потоку-3» може починати будувати «Північні потоки-4, 5…». Про це у своєму блозі пише український політолог Андрій Плахонін.

За його словами, як би сильно Путін не намагався зробити Європу і, зокрема, Німеччини енергозалежною від Росії, нічого у нього не вийде. Кремль може будувати «Північні потоки», скільки у них там пальців на руках з ногами вистачить. «Я б на місці наших влади труби росіянам для цього будівництва продавав, звичайно, за долари, а не за газ, або рублі, і за умови 100% передоплати», – зазначив політолог.

Він відзначає, що Путін вже не молодий, а, значить потрібно думати про політичні мемуари, настанови для своїх нащадків. Швидше за все самим головним політичному заповіті Путіна стане наступне: у незрозумілої ситуації починаєм будувати черговий «Північний потік».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.