До 2030 року німці збираються скоротити енергоспоживання майже вдвічі

Враховуючи, що, реалізуючи коаліційну угоду уряд Німеччини прийняв план, за яким німці збираються 65% електроенергії отримувати з відновлювальних джерел, і це при планованому на найближчі десятиліття скорочення енергоспоживання майже вдвічі, «Газпром» в добавок до заявленого сьогодні «Північному потоку-3» може починати будувати «Північні потоки-4, 5…». Про це у своєму блозі пише український політолог Андрій Плахонін.

За його словами, як би сильно Путін не намагався зробити Європу і, зокрема, Німеччини енергозалежною від Росії, нічого у нього не вийде. Кремль може будувати «Північні потоки», скільки у них там пальців на руках з ногами вистачить. «Я б на місці наших влади труби росіянам для цього будівництва продавав, звичайно, за долари, а не за газ, або рублі, і за умови 100% передоплати», – зазначив політолог.

Він відзначає, що Путін вже не молодий, а, значить потрібно думати про політичні мемуари, настанови для своїх нащадків. Швидше за все самим головним політичному заповіті Путіна стане наступне: у незрозумілої ситуації починаєм будувати черговий «Північний потік».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh