За минулий рік Україна продала Росії зброї на 72 мільйони доларів

Згідно з даними Стокгольмського інституту дослідження миру (SIPRI), за підсумками 2015 року вивіз зброї з України впав удвічі, скоротившись з $ 657 млн до $ 323 млн. У 2015 році Російська Федерація залишалася в трійці найбільших покупців української зброї, сказано в матеріалах Стокгольмського міжнародного інституту дослідження миру (SIPRI).

Згідно з даними інституту, загальна сума доходів від контрактів, укладених Україною з РФ на постачання різних озброєнь, склала $ 72 млн. Також аналітики інституту відзначили, що в цей же час Росія продовжувала поставляти зброю сепаратистам на сході України.

Перше місце в числі імпортерів української зброї в 2015 році залишалося за Китаєм, закупили продукції на $ 98 млн. На третьому місці опинився Таїланд, якому Україна поставила зброї на $ 63 млн.

Загальна частка військового експорту України в 2015 році склала 2,6%, що дозволило їй залишитися на дев’ятому місці в переліку найбільших експортерів озброєнь.

Найбільше Україна продала авіатехніки – на $ 108 млн. Доходи від поставок броньованих машин склали $ 63 млн, двигунів – $ 148 млн, кораблів – $ 4 млн.

У 2010-2014 роках частка експорту озброєнь з України становила 3%, а Росія займала друге місце за обсягом імпорту української зброї.

 

Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Сергей

    Україна продала Росії зброю !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Як це можливо????????
    А потім ця зброя можливо стріляє на Донбасі в наших хлопців?
    Питання – що важливіше – гроші чи життя наших людей????

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh