Техно

Дослідницька лабораторія ВПС США уклала з компанією L3Harris Technologies на проведення експериментів із зв’язком у космосі

L3Harris виграє контракт ВВС на суму 80 мільйонів доларів США на проведення експериментів із супутниковими телеканалами

Контракт є частиною програми DEUCSI (Defence Experimentation Using Commercial Space Internet), яку проводить Дослідницька лабораторія ВПС США.

Дослідницька лабораторія ВПС США уклала з компанією L3Harris Technologies контракт на суму 80,8 мільйона доларів США на проведення експериментів із зв’язком із використанням кількох комерційних космічних інтернет-сервісів.

У рамках програми під назвою Defence Experimentation Using Commercial Space Internet (DEUCSI) AFRL співпрацює з оборонними підрядниками та комерційними провайдерами супутникового зв’язку, щоб з’ясувати, як інтегрувати комерційні космічні інтернет-послуги з військовими платформами та системами озброєння.

Протягом трирічного контракту, оголошеного 25 травня, L3Harris намагатиметься з’єднати військові платформи — такі як літаки та наземні транспортні засоби — з комерційними космічними інтернет-сузір’ями, які працюють на геостаціонарних, середніх і низьких орбітах.

Ідея полягає в тому, щоб об’єднати послуги від кількох провайдерів супутникового зв’язку в єдину мережу. L3Harris перевірить, як можна отримати доступ до комунікаційних послуг із різних угруповань за допомогою звичайних терміналів користувачів.

Згідно з оголошенням, AFRL шукала конкурентоспроможні пропозиції для цього контракту, але L3Harris був єдиною отриманою пропозицією.

AFRL заснувала DEUCSI у 2017 році

З моменту початку програми DEUCSI у 2017 році кілька компаній виграли контракти, зокрема Lockheed Martin, Northrop Grumman, Raytheon, Ball Aerospace, SES, Iridium і SpaceX.

AFRL повідомила, що програма розглядатиме способи, як військові можуть скористатися перевагами комерційних космічних інтернет-мереж.

Однією з цілей є «швидке та ефективне перемикання між комерційними космічними інтернет-сервісами в різних частотних діапазонах для доступу до сприятливого спектру», – сказав AFRL. «У деяких випадках може бути вигідно отримати доступ до кількох сузір’їв одночасно та розділити трафік між ними».

Військові користувачі супутникових комунікацій, за словами AFRL, хочуть «гнучкості шляхів зв’язку при мінімізації розгортання апаратного забезпечення для конкретної групи».

Для військових літаків, наприклад, ВВС потребують послуги супутникового зв’язку, які є доступними у всьому світі та забезпечують високу швидкість передачі даних у будь-якій зоні без серйозних змін у конфігурації обладнання. AFRL хоче забезпечити постійну доступність зв’язку, «незважаючи на можливі збої або погіршення, які можуть вплинути на будь-яке окреме угруповання».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України