Дорога безкорислива жінка, ось чому ми залучаємо чоловіків, яких треба виправляти

Я знаю дуже багато жінок в такій же ситуації.

Я сама була такою. Я залишалася в поганих відносинах, залучаючи один і той же тип чоловіків — тих, кого потрібно виправляти.

Я знаю дуже багато жінок в такій же ситуації. Ми залучаємо до себе зрадників, які бояться шлюбу, емоційно недоступних чоловіків, чоловіків з психологічними травмами, алкоголіків, наркоманів, нарцисів і соціопатів.

Ми немов магніт для чоловіків, які розібрані по шматочках. І з якоїсь причини ми відчуваємо, що повинні їх зібрати.

Але повинна визнати, у мене жодного разу це не вийшло.

Я ніколи не давала собі можливості подумати про свою мотивацію. Замість того, що запитати, чому я відчуваю себе зобов’язаною збирати когось по шматочках, я кидалася до них на допомогу без задньої думки. Я була безкорисливою і навіть не думала, що я для нього не головне.

Проблема, чому я приваблювала таких чоловіків, була в тому, що я вірила, що можу їх врятувати.

Будучи безкорисливими і турботливими, ми думаємо, що станемо для нього тією самою жінкою, яка його змінить. Ми думаємо, що можемо зробити зрадника вірним і відданим. Ми думаємо, що можемо допомогти йому зав’язати з наркотиками або випивкою. Ми віримо, що можемо переконати його і змусити не боятися серйозних стосунків. Ми віримо, що допоможемо йому забути важке минуле.

Ми залучаємо таких чоловіків, тому що віримо, що ми їм потрібні. І піти від них було б егоїстично, безвладно і жорстоко.

Сумна правда в тому, що ми постійно звинувачуємо себе в тому, що вони не змінюються. Кожен раз, коли вони кидають нас, ми думаємо, що це наша вина. І вони продовжують тримати нас поруч, хоча нічого не можуть нам запропонувати.

Ми шукаємо причину в собі, намагаючись зрозуміти, що не так. Але це немов гребти в човні, що застряг на мілині — безглуздо.

Думаю, причина, чому ми залучаємо чоловіків, яких потрібно виправляти в тому, що тільки через них ми можемо зрозуміти цю правду. Правду про те, що це нормально — бути егоїстичними.

Ці чоловіки вказують нам на те, над чим нам потрібно працювати в собі. Нам терміново потрібно почати любити себе і перестати вигрібати за інших.

Пора усвідомити, що щастя чоловіка — це не наша відповідальність. Ми гідні чоловіка, якого не потрібно виправляти. Коли ми зрозуміємо, що не  відповаємо за чоловічі проблеми, ми зможемо проходити повз тих, хто все ще не може з ними розібратися.

Тому що чоловік, гідний любові, який ніколи не дозволить, щоб жінка вирішувала його проблеми.

Так що кажу вам, як казала собі: досить переживати за жалюгідних людей. Сфокусуйтеся на собі і залучайте гідного чоловіка.

Рятуйте не чоловіка, а себе. Знаю, важко побороти звичку, але ось, що потрібно робити:

  • Визнайте ці типи чоловіків. Їх ознаки, особливості, поведінка — ви всі знаєте напам’ять. Як тільки відчуйте, що перед вами такий — біжіть. Ні, не допомагати йому, а від нього.
  • Задавайте правильні питання. Перш ніж запитати «Як я можу допомогти?», запитайте «Як я можу собі допомогти?». Бути безкорисливою — чудово, але не дійте собі в збиток.
  • Слухайте інтуїцію. Ваш внутрішній голос завжди знає, коли щось не так. Неправильного чоловіка ніщо і ніхто не змінить, окрім нього самого.
  • Пам’ятай, хто ти. Знайте, чого ви заслуговуєте. Вчіться любити себе. Так ви ніколи не будете намагатися виправляти іншого, тому що знаєте, що в процесі самі постраждаєте.

Не варто ненавидіти таких чоловіків. Скажіть їм спасибі, адже вони допомогли усвідомити нам, що пора змінюватися. Що пора міняти щось в собі, що тільки ми відповідальні за свої проблеми і своє щастя. Через них ми зрозуміли, що це нормально — бути в світові егоїстичними.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh