Здоров'я

Донорство яйцеклітин у центрі “Донори за життя”

Донорство яйцеклітин – це відповідальна та важлива галузь допоміжної репродукції. Для багатьох жінок, саме донорство ооцитів є останнім шансом завагітніти та народити дитину, особливо, якщо причиною безпліддя є виснаження чи відсутність яєчників. Дізнатися більше про вимоги до донорів та особливості проведення процедури можна за цим посиланням. Наше суспільство залежить від стереотипів, на тему донорства статевих клітин не прийнято говорити відкрито. Ця тема є болісною для жінок, які є реципієнтами.

До вибору програми донорства слід підійти зі всією відповідальністю. Жінки, чиї мрії про материнство здійснилися, тепер можуть допомогти тим, у кого шлях до омріяного материнства є важким та складним.

Вимоги до майбутніх донорів

Донор повинен бути абсолютно здоровим, як психічно, так і фізично. Один із головних критеріїв при відборі донорів – наявність усвідомленого бажання допомагати людям. Крім того, жінка-донор, повинна мати власних дітей (для України), для деяких програм це не є обов’язковою умовою.

  • Вік: від 18 до 29 років. Жінки старшого віку можуть мати проблеми зі здоров’ям, тому не можуть приймати участь у програмі.
  • Зовнішні параметри: зріст – від 158 см, вага – до 80 кг.
  • Без шкідливих звичок.
  • Відсутність спадкових патологій.

Як стати донором?

Донорство ооцитів в Україні з кожним роком набирає обертів. Донорство яйцеклітин вимагає ретельної підготовки: тому потенційний донор має пройти первинний огляд, ультразвукову діагностику, консультацію генетика та здати всі необхідні аналізи. За результатами комплексного обстеження, фахівці роблять висновок щодо тієї чи іншої кандидатури. Наступний етап – дотримання протоколу стимуляції, якщо донорство буде схвалено. Забір яйцеклітин у донора ооцитів виконують досвідчені лікарі та постійно контролюють стан пацієнтки. Процедура абсолютно безболісна, адже проводиться під загальним знеболенням. На цьому етапі донор має отримати винагороду.

Психологія донора

Кожна людина сама вирішує, як вона може розпоряджатися своїм тілом, тому ніхто не має права засуджувати жінку, яка хоче стати донором яйцеклітин. Вміти співпереживати – це риса зрілої особистості. Кожен потенційний донор має розуміти, що крім фінансової винагороди, ви можете подарувати нове життя тій парі, яка мріє про щасливе батьківство. Процедура забору донорських яйцеклітин є добре вивченою, тому будь-які негативні наслідки зведено до мінімуму.

Переваги свідомого донорства 

Це добровільна процедура, перед проведенням якої слід все добре обміркувати. Всього декілька кроків, щоб подарувати комусь щастя на все життя. Гонорар донора залежить від багатьох факторів, отримати консультацію фахівця та дізнатися більше про таку програму можна в клініці «Донори за життя». Факт існування репродуктивного донорства дає шанс людям із діагнозом «непліддя» стати батьками.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України