Авторські статті

Доктрина Путіна-Лаврова – шляхами Сталіна та Молотова

Оголошення Заяви МЗС Російської Федерації “Про групу підтримки для України” можна розцінити як офіційне формулювання новітньої імперської зовнішньополітичної доктрини – доктрини Путіна-Лаврова.

Підвищена температура патосу справжніх авторів заяви, що виступають ідейно-теоретичними та практичними спадкоємцями совєцьких керівників Іосіфа Сталіна та В’ячеслава Молотова, свідчить про масштаби їхніх намірів – апробувати на території України технологію політико-правового демонтажу будь-якої державности, використовуючи політтехнологічні віруси “русскава міра”, “багатонаціонального народу” та псевдореферендумних інструментів геополітичного популізму. У перспективі творців нового світового порядку – демонтаж та деструкція сучасних міжнародних політико-правових норм та відносин. Схожі за функційною спрямованістю стратегії дестабілізації використовувала сталінсько-молотовська агресивна доктрина “експорту совєцької демократії” в Естонію, Латвію та Литву восени 1939 – влітку 1940 рр., яка завершилася їхньою окупацією та анексією.

Псевдодоговори про “взаємодопомогу”, розміщення військових баз, зрежисовані криваві провокації, воєнна інтервенція, проведення маніпулятивних референдумів та, згодом, однопартійних виборів – ось класичний арсенал засобів у руках геополітичних злочинців сталінсько-молотовської школи. Цим інструментарієм вони проклали шлях до окупації Прибалтики, Бессарабії з Буковиною та Польщі в 1939 – 1940 роках. Після 1945 року вони повторили аналогічний сценарій у Болгарії, Угорщині, Чехословаччині, Польщі, Румунії та Югославії. Єдиним винятком стала Фінляндія, яка, поступаючись народонаселенням та озброєнням, не побоялася дати рішучу відсіч агресорам і відстояла свою незалежність у драматичній Зимовій війні, уникнувши голодоморів та гулагів і давши урок мужности всім вільним народам світу. Агресора не умиротворяють та не підписують із ним угод – агресорам дають відсіч і ставлять на місце!

Заблукавши в територіяльно-часових координатах, спадкоємці монголо-татарської дипломатії та візантійсько-ординського гібриду міжнародного права і сваволі відкрито заявляють світові про сценарій демонтажу суверенної України після фактичної воєнної окупації Кримського півострова та встановлення там маріонеткового прокремлівського режиму. Подальшим етапом є провокування сепаратизму в південно-східних регіонах України шляхом інформаційного зомбування населення цих територій, підготовки масових безладів та убивств громадян України для дестабілізації суспільно-політичного становища. Відтак – примушення української влади до конституційної легітимізації результатів сепаратистських путчів, роззброєння українського народу, примусова федералізація та русифікація, позбавлення геополітичної суб’єктности під виглядом “нейтралітету” і перетворення України в об’єкт легітимної колонізації.

Констатуємо, що неосовєцькі московські імперіалісти, яких мучить ностальгія, сьогодні складають вище державне керівництво Російської Федерації та командну еліту російської армії, розмахуючи ядерною дубиною і перетворюючи державний апарат та збройні сили великої світової держави в інструмент агресії заради задоволення ментально-психологічних комплексів групки реваншистів.

Держава, що офіційно визнає складовим елементом своєї зовнішньої політики доктрину залякування сусідів зброєю масового знищення (начебто для захисту від ефемерної “загрози існуванню російської державности”), претендує на роль регіонального, а згодом і глобального міжнародного жандарма. Жандарм прагне прикриватися риторикою “захисту російськомовного населення” та довільно форматувати політичний режим суверенних держав, змінюючи систему відносин між адміністративно-управлінськими структурами й інститутами незалежних країн – відповідно до забаганок великого російського капіталу та його інтересів із купівлі-продажу активів.

Нагадуємо Путіну та Лаврову як спадкоємцям Сталіна та Молотова, що єдиним джерелом влади та права в Україні є суверенна воля українського народу. Нагадуємо Країнам Европейського Союзу та Сполученим Штатам Америки, яким Російська Федерація пропонує спільно гарантувати державний лад, суверенітет та територіяльну цілісність України, про існуючі союзницькі зобов’язання та необхідність відповідати задекларованим цінностям і стандартам. Закликаємо всіх українців мобілізуватися, зберігати спокій і витримку, загострити пильність і безжально знищувати ідеологічну агентуру ворога, готуючись до відбиття агресії, що завжди слідує за ідейними атаками Кремля. Федералізаторам, русифікаторам і капітулянтам немає місця на українській землі як прислужникам російських імперіялістів.

Ставаймо до оборони! Разом ми переможемо!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.