Авторські статтіЗдоров'я

Насиченість організму киснем допоможе запобігти розвитку раку. Відео

Доктор Отто Варбург, лауреат Нобелевской премии, удивил всех! Вот, что является истинной причиной рака!

На жаль, рак став чумою сучасної епохи.

Більш того, навіть якщо ми щодня щосили намагаємося уникнути його смертельних наслідків, у сучасному світі повно ракових продуктів, матеріалів і хімічних речовин, – передає Голос українською з посиланням на fithacker.

Ми схильні цьому небезпечному впливу при регулярному використанні косметичних засобів, харчових продуктів, генетично модифікованих інсектицидів, пестицидів, гербіцидів, фторид, дезінфікуючих засобів, антибіотиків, зубних паст, косметики, шампуні і лосьйони від і для засмаги.

Кисле середовище в організмі ідеально підходить для розвитку раку, так як органи і кров отримують токсини з штучних продуктів харчування, цукру, оброблених харчових продуктів.

На жаль, більшість хворих на рак помирають менш ніж за 5 років, із-за негативного впливу традиційних методів лікування раку, променевої терапії і хіміотерапії, так як вони також руйнують і здорові клітини в організмі.

Тім не менш, реальне рішення полягає в наступному: хвороботворні мікроорганізми, віруси, хвороботворні мікроорганізми є анаеробними, а це означає, що їх зростання посилюється у разі нестачі кисню, а його надлишок руйнує їх. До того ж, виживання і розмноження ракових клітин залежить від ферментації цукру.

Не тільки рак, але багато інших захворювань і хвороб можна запобігти шляхом підлужування тіла.

Перекис водню пропонує численні переваги для здоров’я:

Оновлює слизову шлунка протягом 5 днів

Оновлює шкіру і волосся протягом 30 днів

Оновлює клітини ДНК і оновлює печінку протягом 45 днів

Оновлює сечовий міхур протягом 49 днів

Оновлює тканини головного мозку і клітини протягом 60 днів

Оновлює скелет протягом 90 днів

Оновлює червоні кров’яні клітини в 120 днів

Вчені виявили, що існує зворотний зв’язок між поширенням метастаз та кількості кисню, що оточують ракові клітини. Тому, чим більше кисню, тим повільніше поширення ракових клітин.

Пероксид водню є особливо корисним у випадку раку, так як він руйнує їх.

Тим не менш, навіть більш шокуючим фактом є те, що це було відомо протягом більш ніж півстоліття.

Різниця між потерпілими і нормальними клітинами була виявлена доктором Отто Варбурга, лауреатом Нобелівської премії і популярними німецьким лікарем.

Він виявив, що всі ракові клітини отримують енергію з цукру, а нормальним потрібен кисень, щоб об єднати його з глюкозою, в тій годину як ракові клітини цього не роблять.

Тепер ви, напевно, розумієте, чому люди, які страждають ожирінням, більш схильні до розвитку раку, так як ракові клітини вимагають багато цукру для того, щоб вижити.

Таким чином, такі засоби лікування, як перекис водню повністю безпечні і забезпечують дивовижні ефекти.

Для цього використовують 35% перекис водню (харчового класу).

Ось як це можна використовувати:

Налийте дві краплі 30% або 35% перекису водню в склянку води і пити її.

Налийте її в ванну з теплою водою і насолоджуватися цієї здорової процедурою протягом 30 хвилин.

Недолік рухової активності і неправильне дихання призводить до того, що людина починає відчувати себе сонним, млявим, втомленим. Це тривожний симптом, який свідчить про те, що в організмі недостатньо кисню.

Ведіть активний спосіб життя, бувайте по-частіше на свіжому повітрі, дихальні вправи також допоможуть насиченню організму киснем. Періодично слід провітрювати приміщення, на ніч залишати вікно відкритим, перед сном робити годинну прогулянку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.