Авторські статті

До Львова привозять поранених із Києва

21 лютого 2014 року у Львівську обласну клінічну лікарню доправили з Києва реанімобілем двох поранених. Про це повідомила народний депутат України від ВО “Свобода” Ірина Сех.

“Двох поранених з 17-ї київської лікарні привезли до Львова. В одного з них вогнепальне поранення шиї і плеча, в иншого – поранення грудної клітини. Вони в стані середньої тяжкости, але стан вдалося стабілізувати, їх можна було транспортувати”, – розповіла заступник головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Наталія Готь, яка транспортувала травмованих.

За її словами, один із постраждалих – з Ковеля, другий – із Житомирщини, але вони виявили бажання продовжити лікування у Львові.

Ще двох пацієнтів із вогнепальними пораненнями в груди госпіталізовано у Львівський регіональний фтизіопульмонологічний центр. Кількох пацієнтів із травмами кінцівок доставлено у 8-му лікарню. У нейрохірургію в Львівській міській клінічній лікарні швидкої допомоги госпіталізовано пацієнтів із кульовими пораненнями в голову.

Нагадаємо, що 20 лютого, вранці, в готелі “Україна” медики надали допомогу 35–40 людям, пораненим на Інститутській, зокрема біля Жовтневого палацу. У деяких були важкі поранення, “швидкі” доправляли їх до лікарні. Як повідомила Наталя Готь, яка надавала допомогу в медпункті готелю, не змогли врятувати тих, в кого були проникаючі вогнепальні поранення в серце, голову, черевну порожнину. У медпункті готелю “Україна” зафіксовано 12 смертей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України