Авторські статті

Академія сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного та Львівський гарнізон – з народом

Генерал-лейтенант Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук надав виконавчому комітету народної ради письмову заяву, в якій викладено позицію керівництва та військовослужбовців академії щодо подій у державі. Генерал запевняє, що військовослужбовці Академії сухопутних військ та Львівського гарнізону вірні українському народові та жодних злочинних наказів не виконуватимуть.

Зміст заяви за підписом генерал-лейтенанта Павла Ткачука подаємо:

“Події, які відбуваються в Україні протягом останнього часу, а особливо останні трагічні події, глибоко схвилювали, зокрема, й військовослужбовців Академії сухопутних військ та загалом Львівського гарнізону.

Насамперед, від імені керівництва та військовослужбовців Львівського гарнізону висловлюю глибокий жаль з приводу загибелі десятків наших співгромадян.

Протягом усього періоду, відколи в Києві триває протистояння, військовослужбовці Львівського гарнізону й Академії сухопутних військ були і залишаються вірними військовій присязі, яку ми дали українському народові.

Жоден наш військовослужбовець не був задіяний до дій, спрямованих проти наших співгромадян.

Хотів би підкреслити, що в період активного політичного протистояння, військовослужбовці Академії у своєму зверненні до керівництва держави (Президента України – Верховного головнокомандувача Збройних Сил України) висловили нашу позицію стосовно вирішення протистояння виключно шляхом політичного діалогу, незастосування насильства до українського народу.

Ми цінуємо те, з якою шаною і повагою в Галичині та, зокрема, у Львові ставляться до військових, як до своїх захисників та патріотів України. Саме таких патріотів ми готуємо в Академії.

У цей складний та відповідальний час запевняю, що військовослужбовці Академії сухопутних військ та Львівського гарнізону і надалі будуть вірні українському народові та жодних злочинних наказів не виконуватимуть. Хай сьогодні для нас об’єднуючим і дієвим буде гасло “Народ і армія єдині!”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України