Академія сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного та Львівський гарнізон – з народом

Генерал-лейтенант Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук надав виконавчому комітету народної ради письмову заяву, в якій викладено позицію керівництва та військовослужбовців академії щодо подій у державі. Генерал запевняє, що військовослужбовці Академії сухопутних військ та Львівського гарнізону вірні українському народові та жодних злочинних наказів не виконуватимуть.

Зміст заяви за підписом генерал-лейтенанта Павла Ткачука подаємо:

“Події, які відбуваються в Україні протягом останнього часу, а особливо останні трагічні події, глибоко схвилювали, зокрема, й військовослужбовців Академії сухопутних військ та загалом Львівського гарнізону.

Насамперед, від імені керівництва та військовослужбовців Львівського гарнізону висловлюю глибокий жаль з приводу загибелі десятків наших співгромадян.

Протягом усього періоду, відколи в Києві триває протистояння, військовослужбовці Львівського гарнізону й Академії сухопутних військ були і залишаються вірними військовій присязі, яку ми дали українському народові.

Жоден наш військовослужбовець не був задіяний до дій, спрямованих проти наших співгромадян.

Хотів би підкреслити, що в період активного політичного протистояння, військовослужбовці Академії у своєму зверненні до керівництва держави (Президента України – Верховного головнокомандувача Збройних Сил України) висловили нашу позицію стосовно вирішення протистояння виключно шляхом політичного діалогу, незастосування насильства до українського народу.

Ми цінуємо те, з якою шаною і повагою в Галичині та, зокрема, у Львові ставляться до військових, як до своїх захисників та патріотів України. Саме таких патріотів ми готуємо в Академії.

У цей складний та відповідальний час запевняю, що військовослужбовці Академії сухопутних військ та Львівського гарнізону і надалі будуть вірні українському народові та жодних злочинних наказів не виконуватимуть. Хай сьогодні для нас об’єднуючим і дієвим буде гасло “Народ і армія єдині!”

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh