Авторські статтіНовини

До кінця століття Світовий океан підніметься на 3,5 метра

До кінця століття Світовий океан підніметься до рівня 3,5 метрів. Це істотно позначиться на населенні планети, яке проживає в приморських областях.

До такого результату прийшли вчені групи «Морські береги» під час глобальних вивчень. Фахівці повідомили, що при потеплінні клімату прискорилися танення льодовиків, саме тому підвищення рівня Світового океану стає більш помітним. Першими, хто відчують це, стануть жителі приморських міст, а це – 20% населення планети.

Рівень води піднімається щороку на 3 міліметри. За підрахунками до кінця століття цей показник може скласти 3,5 м. Однак, це максимальна відмітка, а мінімальна – 1 м.

Робоча група при Раді РАН також підкреслює, що це вони вибрали найбільш песимістичний прогноз. Хоча навіть середні показники в 1,5 м., змушують боятися. Якщо ж Світовий океан досягне середнього показника, то приморські міста будуть мати проблеми. Це повне зникнення пляжів, які служать не тільки місцем відпочинку, але і берегозахисним укріпленням. У разі їх руйнування почнеться розмив території.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України