До кінця 2018 Міноборони РФ оновить протиракетну оборону Москви

У ЗМІ з’явилася інформація про те, що до кінця 2018-го року Міноборони РФ оновить протиракетну оборону Москви і Підмосков’я. Мова йде про надходження нових протиракет 53Т6М. Саме вони і повинні надійти на дослідно-бойове чергування у військові частини Підмосков’я. В даній заяві інформаційні агентства посилаються на свої джерела у військовому відомстві. Офіційно інформація не була підтверджена.

ЗМІ повідомляють, що Міноборони РФ заявляє про надходження доповнення в систему, яка забезпечує безпеку російської столиці. Мається на увазі, що нові надшвидкісні і сверхманеврені протиракети 53Т6М надійдуть на озброєння підмосковних воєнних баз.

Зазначається, що ці протиракети здатні перехопити ядерну боєголовку і перспективний гіперзвуковий літальний апарат в той момент, коли вони знаходяться ще в стратосфері або в ближньому космосі. Також повідомляється, що новинку вдало протестували на казахстанському полігоні Сарі-Шаган.

Протиракети 53Т6М є двоступеневою твердопаливної ракетою. Вона зазвичай знаходиться в своїй позиції в спеціальній шахті. 53Т6М – це модернізація старої 53Т3Т6, якою користувалися військові відомства країн СРСР.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh