Авторські статті

До кінця 2018 Міноборони РФ оновить протиракетну оборону Москви

У ЗМІ з’явилася інформація про те, що до кінця 2018-го року Міноборони РФ оновить протиракетну оборону Москви і Підмосков’я. Мова йде про надходження нових протиракет 53Т6М. Саме вони і повинні надійти на дослідно-бойове чергування у військові частини Підмосков’я. В даній заяві інформаційні агентства посилаються на свої джерела у військовому відомстві. Офіційно інформація не була підтверджена.

ЗМІ повідомляють, що Міноборони РФ заявляє про надходження доповнення в систему, яка забезпечує безпеку російської столиці. Мається на увазі, що нові надшвидкісні і сверхманеврені протиракети 53Т6М надійдуть на озброєння підмосковних воєнних баз.

Зазначається, що ці протиракети здатні перехопити ядерну боєголовку і перспективний гіперзвуковий літальний апарат в той момент, коли вони знаходяться ще в стратосфері або в ближньому космосі. Також повідомляється, що новинку вдало протестували на казахстанському полігоні Сарі-Шаган.

Протиракети 53Т6М є двоступеневою твердопаливної ракетою. Вона зазвичай знаходиться в своїй позиції в спеціальній шахті. 53Т6М – це модернізація старої 53Т3Т6, якою користувалися військові відомства країн СРСР.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України