До Дня захисту дітей у відділенні передчасно народжених дітей Митрополит Володимир освятив статую Богородиці

Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин відвідав матерів, дітей та медичний персонал Івано-Франківського обласного перинатального центру, а саме відділення інтенсивного виходжування та ранньої реабілітації передчасно народжених дітей. Митрополит Володимир зі своїм благословенням відвідав лікарняні палати та освятив Статую Богородиці – Матері Марії з дитятком Ісусом.

В освяченні взяли участь священники-капелани лікарень, що поблизу парафії Різдва Пресвятої Богородиці та члени Християнського Руху «За життя».

Владика Володимир наголосив на тому, що ті найменші, які приходять у земне життя є нашим майбутнім.

«Коли Христос зійшов на землю до нас – людей та воплотився з Діви Марії, якраз хотів піднести до святості народження. Щоб показати, що у цьому світі сім’я – це найдорожче. Тільки сім’я дарує майбутнє для людства», – розповів Митрополит.

На завершення владика Володимир благословив усіх присутніх та попросив у Богородиці ласки Її опіки та любові. Митрополит побажав, щоб домівки усіх були наповнені дитячим сміхом та радістю і наголосив на важливій місії любові у нашому житті.

«Як важливо дитині відчувати не тільки материнську любов, але й батьківську, зростати у християнській, люблячій сім’ї. Адже, згодом усі ми наслідуємо наших батьків, ставлячись до них з великою повагою, любов’ю, вдячністю і особливою радістю», – поділився побажаннями митрополит.

Ідея та ініціатива спорудження скульптури належить Християнському руху «За життя». Постать Богородиці з Дитятком є авторською роботою (висотою сто шістдесят сантиметрів) скульптора Ігоря Семака.

Додамо, що відділення інтенсивного виходжування та ранньої реабілітації передчасно народжених дітей зараз налічує близько сорока матерів з немовлятами.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh