Духовне

До Дня захисту дітей у відділенні передчасно народжених дітей Митрополит Володимир освятив статую Богородиці

Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин відвідав матерів, дітей та медичний персонал Івано-Франківського обласного перинатального центру, а саме відділення інтенсивного виходжування та ранньої реабілітації передчасно народжених дітей. Митрополит Володимир зі своїм благословенням відвідав лікарняні палати та освятив Статую Богородиці – Матері Марії з дитятком Ісусом.

В освяченні взяли участь священники-капелани лікарень, що поблизу парафії Різдва Пресвятої Богородиці та члени Християнського Руху «За життя».

Владика Володимир наголосив на тому, що ті найменші, які приходять у земне життя є нашим майбутнім.

«Коли Христос зійшов на землю до нас – людей та воплотився з Діви Марії, якраз хотів піднести до святості народження. Щоб показати, що у цьому світі сім’я – це найдорожче. Тільки сім’я дарує майбутнє для людства», – розповів Митрополит.

На завершення владика Володимир благословив усіх присутніх та попросив у Богородиці ласки Її опіки та любові. Митрополит побажав, щоб домівки усіх були наповнені дитячим сміхом та радістю і наголосив на важливій місії любові у нашому житті.

«Як важливо дитині відчувати не тільки материнську любов, але й батьківську, зростати у християнській, люблячій сім’ї. Адже, згодом усі ми наслідуємо наших батьків, ставлячись до них з великою повагою, любов’ю, вдячністю і особливою радістю», – поділився побажаннями митрополит.

Ідея та ініціатива спорудження скульптури належить Християнському руху «За життя». Постать Богородиці з Дитятком є авторською роботою (висотою сто шістдесят сантиметрів) скульптора Ігоря Семака.

Додамо, що відділення інтенсивного виходжування та ранньої реабілітації передчасно народжених дітей зараз налічує близько сорока матерів з немовлятами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України