Відбувся день відкритих дверей провели в Івано-Франківській духовній семінарії

29 травня 2021 року в стінах Івано-Франківської духовної семінарії відбувся День відкритих дверей. У заході взяли участь юнаки, які готуються до вступу в семінарію.

Розпочалася зустріч Молебнем до священномученика Йосафата. Богослужіння очолив ректор прот. Олексій Данилюк у співслужінні з віцеректорами та префектами семінарії.

Опісля гості поспілкувалися з представниками ректорату, які розповіли про умови вступу до семінарії, порядок складення вступних іспитів, особливості навчання, розпорядок і дисципліну та про особливості формаційного процесу.

На завершення ректор побажав абітурієнтам гарно скласти вступні іспити, щоб уже у вересні вони могли приступити до навчання в стінах семінарії .

Відтак юнаки мали змогу взяти участь у екскурсії, яку проводив префект семінарії прот. Юрій Сидір. Вони ознайомились із житловим корпусом ІФДС, а також з комп’ютерною аудиторією, рекреаційною залою семінарії та навчальним корпусом академії Івана Золотоустого. Голова студентського самоврядування бр. Андрій Жук ознайомив із комфортними умовами перебування в цьому сучасному закладі навчання нового типу: навчальними аудиторіями, конференційним залом та кафедрою, наголосивши на особливостях і перспективі інтелектуальної формації. У бібліотеці академії її директор Іванна Стрихар  розповіла про унікальність бібліотечних фондів академії.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh