ЄС|NATO

До чого привів Кримнашизм і гонка озброєнь в Росії

   Кримнашизм і гонка озброєнь призводять до різкого скорочення фінансування освіти, охорони здоров’я та соціальних програм регіонів.

Скорочуються фонди зарплат вчителів і вихователів дитячих садків, витрати на закупівлю ліків. Різко урізається програма сніданків для дітей початкових класів, ростуть тарифи на комуналку.

Перед Вами в таблиці Ярославський бюджет на 15 рік порівняно з 14 і 13.

Скорочення на освіту 2.5 млрд рублів (15%), охорони здоров’я на 1 млрд р (11%), соціальних програм на мільярд ~ 10%.

І це в абсолютних цифрах. З урахуванням девальвації і інфляції рубль 15 го року дешевше рубля зразка 14 ого року мінімум на 10%. Таким чином маємо: скорочення реальних витрат в освіті на 25%, охороні здоров’я та соціальній політиці на 20%.

Але є і зростання витрат. Наприклад, на обслуговування обласного боргу витрати виростуть на 25% і досягнуть 2.6 млрд рублів. Скорочення витрат на дітей і школи пішло на виплати банкам. Здорово, правда !? Ось він тріумф мудрої соціальної політики!

Ну і для повноти картини. На тлі скорочення витрат на медицину і школи чиновники вирішили збільшити видатки на себе улюблених. Стаття Загальнодержавні питання зросла аж на 500 млн рублів.

Гуманізм, справедливість і скромність влади у Вас перед очима.

А при чому тут Крим і гонка озброєнь, запитаєте Ви?

Відповідаю.

В умовах вертикалі і  централізації бюджету регіони залежать від центру та фінансування з Москви.

Однак у зв’язку з величезним зростанням військових витрат-800 млрд р (33%) федеральний бюджет кинув регіони з їх боргами і соціалкою напризволяще і залишив підтримку на мінімальному рівні.

Результат в таблиці.

Припливли ..

Дописувач: Boris Nemtsov

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України