Новини з Австрії

До 30 000 євро та контроль «у безпрецедентному масштабі»: які штрафи тепер загрожують невакцинованим в Австрії

Невакциновані люди повинні знову дотримуватися суворого режиму ізоляції з понеділка по всій Австрії

Крім того, правила 2G також продовжують застосовуватися до вакцинованих пацієнтів і хворих. Будь-хто, хто порушує чинний Закон про заходи щодо боротьби з Covid 19, повинен чекати високих штрафів, які можуть досягати в деяких випадках 30 000 євро.

З понеділка нові правила корони суворо контролюватимуть «згуртовану мережу». Ті, хто їх не дотримується, будуть покарані:

➤ Відмова від контролю 2G: штраф 1450 євро
➤ Порушення комендантської години: штраф 1450 євро.
➤ Порушення правила 2G: штраф 1450 євро (для клієнта)
➤ Порушення правила 2G: 3600 євро (як власник)
➤ Порушення правила 3G на роботі: 500 євро (як співробітник)
➤ Порушення правила 3G на роботі: 3600 євро (як роботодавець)

Недотримання умов організації комерційних заходів для юридичних обійдеться дуже дорого: за це стягується штраф до 30 000 євро.

Міністр внутрішніх справ Карл Нехаммер наголосив на прес-конференції в неділю, що заходи будуть ефективними лише в тому випадку, якщо вони також контролюватимуться. Кожен громадянин повинен знати, що необхідний доказ 2G буде перевіреним – для цього також виділено окремі підрозділи. Міністр внутрішніх справ навіть пообіцяв контроль «у безпрецедентному масштабі». Поліцейський контроль (за підтримки органів охорони здоров’я) відбуватиметься у громадських місцях. У приватних приміщеннях поліція має можливість провести перевірку 2G тільки після сигналу (наприклад, шум, насильство в сім’ї).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України