Дмитро Ярош: Я закликаю політиків не гратися країною

8 березня 2014 в Українському кризовому медіа-центрі відбувся брифінг Дмитра Яроша для зарубіжних та українських журналістів, на якому лідер «Правого сектора» озвучив наше бачення ситуації в країні та зробив ряд важливих політичних заяв.

«Ми вибороли свободу, і тепер наше основне завдання – зберегти державу. Агресія в Криму – це не лише виклик Україні, це загроза усій Європі, усьому світовому порядку. Якщо світ і країни-гаранти не можуть допомогти Україні захистити свої кордони, то хто відтепер почуватиме себе в безпеці?», – заявив Дмитро Ярош.

Лідер «Правого сектора» висловив підтримку нашим солдатам і офіцерам, а також усім громадянам АР Крим. «Їхні витримка та мужність гідні захоплення. Усе ще маємо надію на дипломатичне вирішення конфлікту, інакше півострів буде зруйновано – так, як зруйнували Абхазію або Придністров’я», – наголосив Дмитро Ярош.

У своїй промові лідер «Правого сектора» окреслив ставлення нашого об’єднання до дій влади та бачення її першочергових кроків.

«Основне завдання сьогоднішньої української влади – забезпечити керованість країни. Ми поки що бачимо брак професійності. Все більше призначень в уряді викликають здивування і поступову втрату довіри в суспільстві. Я закликаю політиків не гратися країною. Нам потрібен уряд національної єдності, а не однопартійний уряд. В уряді мають бути представлені всі регіони, широкий спектр політичних сил, – підкреслив Дмитро Ярош. – Уряд повинен терміново доповісти про результати розслідувань убивств на Майдані. Викликає здивування, що досі нікого зі злочинців, які вбивали наших героїв, не затримано і не засуджено. Уряд зобов’язаний знищити корупцію – насамперед у правоохоронних та судових інституціях. Уряд повинен негайно розпочати системні реформи. Лише справи, а не слова перетворять Україну на державу, в якій хочеться жити, і де сепаратистів виганятимуть з кожного міста».

Дмитро Ярош також висловив позицію «Правого сектора» щодо європейської інтеграції України.

«Підтримую підписання політичної асоціації з ЄС. Уряд має вже зараз концентруватися на виконанні угоди про асоціацію. Ми вдячні Європейському Союзові за підтримку. Європейський Союз має бути відкритим і до України, і до Російської Федерації», – підкреслив лідер «Правого сектора».

Окремо у своєму виступі Дмитро Ярош озвучив бачення «Правого сектора» подальших стосунків світової спільноти з Росією.

«Розумію усі комплекси російського президента. Вдруге його геополітичні плани розбилися об Україну. Маємо два завдання. Перше: українською витримкою та міжнародними санкціями змусити Росію зупинити агресію. Друге: дати російському народу європейські перспективи та гарантії безпеки. Ми чітко розділяємо, де імперська політика Кремля, а де російський народ зі своїми національними інтересами. Закликаю США, ЄС, увесь світ заблокувати економічні відносини з цією країною, відмовитися від російської нафти і газу, заблокувати рахунки країни та її керівників. Закликаю зібрати спеціальне засідання Генеральної Асамблеї ООН, засудити на ньому дії агресора і розглянути питання міжнародних санкцій. Росіяни – також європейський народ, вони мають право на гідне майбутнє і не повинні бути заручниками імперських амбіцій свого президента», – підкреслив Дмитро Ярош.

Comments

0 comments

One comment

  1. “Закликаю США, ЄС, увесь світ заблокувати економічні відносини з цією країною, відмовитися від російської нафти і газу, заблокувати рахунки країни та її керівників. Закликаю зібрати спеціальне засідання Генеральної Асамблеї ООН, засудити на ньому дії агресора і розглянути питання міжнародних санкцій. Росіяни – також європейський народ, вони мають право на гідне майбутнє і не повинні бути заручниками імперських амбіцій свого президента”, – підкреслив Дмитро Ярош.
    А як же це ?
    “Наші вороги:
    Імперіалізм і шовінізм, комунізм і націонал-соціалізм, демолібералізм і космополітизм, глобалізм і псевдонаціоналізм і всяка інша нечисть, що прагне паразитувати на крові та поті українців чи звести їх із магістрального шляху до своєї національної держави.”
    http://banderivets.org.ua/deklaratsiya-natsionalistychnyh-pryntsypiv.html

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh