Авторські статті

На формі поліцейських з’являться ягоди калини та листя дуба

Дмитро Гнап: "Ну все, тепер перемога!"

Ну все, тепер перемога! – Дмитро Гнап.

Уряд постановив, що на формі поліцейських з’являться ягоди калини та листя дуба. Тепер у нас боротьба зі злочинністю так піде – хана всім бандитам.

Це ж саме те, чого так не вистачало нашій новій поліції. Не повного оновлення слідчих, оперативників, дільничних.

Не підняття зарплат і повної заміни начальства. А саме від залупи на воротнік ягід калини на комірець і не вистачало. А як разюче зміняться тепер наші поліцейські!

Наприклад, вчора ти був одним з бойовиків в сєпарському батальйоні “Схід”. Одягнув форму з калиною. І вжууух! Тепер ти полковник української поліції Юра Голубан, який державу і народ ніколи не зрадить…. Можливо..

Або. Вчора ти майор Приходько – дільничний, якого звинувачують у вбивстві студента Індила. Одягнув форму з листочками й буквально одразу перевтілився в доброго і чуйного копа. Який і сьогодні продовжує працювати на районі з підлітками.

Arsen Avakov ви можете скільки завгодно прикривати цими листочками той сором, що зветься “реформа МВС”. Але дивлячись на переатестованих “беркутів”, хабарників та катів, навіть сліпий побачить, що ніякої реформи не сталося. І ніяка калина цю ганьбу не прикрасити.

Нагадаємо, Кабінет міністрів підтримав постанову про внесення змін до опису і зразків предметів однострою поліцейських. Таке рішення він прийняв під час засідання у середу. Зміни стосуються шапки-вушанки, кашкета, зимового пальта, костюми, сорочки, галстуків і погонів. Зокрема, додаються розділи про “Костюм (кітель, брюки) для вищого складу поліції” (окремо жіночий і чоловічий). Коміри таких кітелів гаптуються листками калини з трьома ягодами в кутиках коміра.

Дмитро Гнап: "Ну все, тепер перемога!"

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України