Для врегулювання ситуації на Сході потрібно надати більше можливостей місцевим громадам

Для врегулювання ситуації на Сході України потрібно надати більше можливостей і повноважень місцевим громадам, децентралізувати бюджет і посилити місцеве самоврядування. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко в коментарі журналістам в кулуарах Верховної Ради. 

“Проблеми в Україні однакові на Сході і Заході. Це – тотальна корупція, занепад економіки, зростання безробіття. Ми повинні вирішити ці питання. А мовне питання в Україні не стоїть, – наголосив Віталій Кличко. – Що потрібно зробити? Насамперед, дати більше можливостей місцевим громадам. Децентралізація бюджету. Дати можливості вирішувати питання на місцях. Хочу підкреслити, на Сході існує один шлях вирішення проблем – мирний”, – відзначив лідер “УДАРу”.

Він зазначив, що сьогодні на Сході група провокаторів підбурює місцевих мешканців і робить все, щоби зірвати президентські вибори і дестабілізувати ситуацію в країні. І висловив переконання, що такі дії інспіровані з-за кордону. “Людям, які бігають з триколорами і кричать “Росія”, ніщо не заважає їхати в Росію. Якщо Україна їх не влаштовує, вони можуть змінити країну проживання. А нам в жодному разі не потрібно розколювати країну”, – підкреслив Віталій Кличко.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh