Авторські статті

Для врегулювання ситуації на Сході потрібно надати більше можливостей місцевим громадам

Для врегулювання ситуації на Сході України потрібно надати більше можливостей і повноважень місцевим громадам, децентралізувати бюджет і посилити місцеве самоврядування. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко в коментарі журналістам в кулуарах Верховної Ради. 

“Проблеми в Україні однакові на Сході і Заході. Це – тотальна корупція, занепад економіки, зростання безробіття. Ми повинні вирішити ці питання. А мовне питання в Україні не стоїть, – наголосив Віталій Кличко. – Що потрібно зробити? Насамперед, дати більше можливостей місцевим громадам. Децентралізація бюджету. Дати можливості вирішувати питання на місцях. Хочу підкреслити, на Сході існує один шлях вирішення проблем – мирний”, – відзначив лідер “УДАРу”.

Він зазначив, що сьогодні на Сході група провокаторів підбурює місцевих мешканців і робить все, щоби зірвати президентські вибори і дестабілізувати ситуацію в країні. І висловив переконання, що такі дії інспіровані з-за кордону. “Людям, які бігають з триколорами і кричать “Росія”, ніщо не заважає їхати в Росію. Якщо Україна їх не влаштовує, вони можуть змінити країну проживання. А нам в жодному разі не потрібно розколювати країну”, – підкреслив Віталій Кличко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України