ЄС|NATO

Для «ватників» з ДНР і ЛНР, – “російський світ” російського пенсіонера. Фото

   Коротше, цей режим не для мене і я віддам перевагу краще загинути, ніж жити, як худоба. Я перестаю платити за ЖКГ, якого в мене немає я весь час ходжу вдома в тілогрійці, в прямому сенсі слова. Якщо будуть виганяти з квартири, а вона власність, я ставлю палатку в центрі міста і це буде моє місце проживання і плювати мені на путина разом з його шпаною блатною і злочинною.

===============================

Сьогодні отримала пенсію 12900 дерев’яних …. пішла в магазин …. якщо відняти всі виплати: ЖКГ, телефон, інтернет, електрика і ТБ, то у мене залишається на місяць близько 4-х тисяч руб і це за умови, що я плачу за ЖКГ не повністю ….

Ось це я купила на 1 тисячу в перший день отримання пенсії, продукти беру найдешевші, як бачите, і після цього у мене до 11 грудня залишається на “поїсти” 3000 … (про одяг я взагалі мовчу). Хочу, щоб це побачили “ДНР” і “ЛНР”, щоб вкусили ще більше “русского міра”! А буде ще гірше, давайте ватники вперед, в Росию !!!

P.S. Ой, я ще забула про баню, т.к. ГВС тут немає вже 15 років взагалі (20 років загалом), то відразу скажу, що найдешевша лазня 200 рублів і навіть, якщо 4 рази на місяць помитися, то це вже 1000 рублів, як мінімум … Значить, тепер у мене залишиться тільки 3 тис. на харчування … путину респект !!! ЦЕ ГЕНОЦИД !!!

Дописувач:  Natalya Butova

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.