Для розв’язання гострої кризи в Україні повинна бути політична воля президента

Ситуацію в Україні та можливі шляхи розв’язання політичної кризи обговорили лідер “УДАРу” Віталій Кличко та лідери “Батьківщини” і “Свободи” з заступником Держсекретаря США Вікторією Нуланд.

Під час зустрічі, зокрема, порушувалося питання можливих санкцій до тих  високопосадовців, які причетні до застосування сили проти мирних громадян і порушень прав людини. А також те, що в Україні продовжуються репресії щодо активістів, тиск на опозиціонерів – арешти майна опозиційних депутатів, обшуки в помешканнях обласних партійних лідерів, залякування громадян.

Обговорювали, зокрема, механізми встановлення балансу влади як крок до подолання кризи. “Головне сьогодні, що для розв’язання гострої кризи в Україні повинна бути політична воля президента Януковича”, – зазначив Віталій Кличко.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh