Авторські статті

Для розв’язання гострої кризи в Україні повинна бути політична воля президента

Ситуацію в Україні та можливі шляхи розв’язання політичної кризи обговорили лідер “УДАРу” Віталій Кличко та лідери “Батьківщини” і “Свободи” з заступником Держсекретаря США Вікторією Нуланд.

Під час зустрічі, зокрема, порушувалося питання можливих санкцій до тих  високопосадовців, які причетні до застосування сили проти мирних громадян і порушень прав людини. А також те, що в Україні продовжуються репресії щодо активістів, тиск на опозиціонерів – арешти майна опозиційних депутатів, обшуки в помешканнях обласних партійних лідерів, залякування громадян.

Обговорювали, зокрема, механізми встановлення балансу влади як крок до подолання кризи. “Головне сьогодні, що для розв’язання гострої кризи в Україні повинна бути політична воля президента Януковича”, – зазначив Віталій Кличко.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.