Авторські статті

Абсолютна більшість протестувальників вийшли на Євромайдан з власної ініціативи

Абсолютна більшість протестувальників Євромайдану (83,5%) вийшли на акції непокори самостійно, без закликів опозиції. Останні спонукали до дій лише 3% людей. Ще 13% людей вийшли через заклики громадських організацій. 

Про це йдеться в дослідженні Фонду “Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва”.

Серед основних мотивів протестувальників – жорсткі репресії влади (61%), прагнення змінити життя в Україні (51%), відмова від підписання асоціації з ЄС (47%) та прагнення змінити владу (46%),

Крім того, абсолютна більшість протестувальників вимагає відставки президента України Віктора Януковича (85%) та припинення репресій (82%). Ці ж вимоги можуть стати компромісом між протестувальниками та владою.

Опитування було проведено 3 лютого 2014 року Фондом спільно з Київським міжнародним інститутом соціології. Всього було опитано 502 людини у всіх стаціонарних точках Майдану (намети, Будинок профспілок, КМДА, Жовтневий палац, Український дім та інші) за вибіркою, яка забезпечувала пропорційне охоплення учасників Майдану.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.