Техно

Для чого потрібні дублікати автомобільних номерів

12Номерні знаки мають бути чистими, читабельними і чітко видимими, інакше власник машини буде оштрафований або навіть позбавлений водійських прав на невеликий термін. Тому після покупки автомобіля новий власник насамперед звертається, щоб зареєструвати авто і отримати його номерний знак. Якщо такої таблички не буде або знаки на ній будуть погано помітними, то потрібно буде зробити їх дублікат. Виготовлення номерних знаків і їх дублікатів можна зробити тут: znaki.net.ua, діє зручна доставка по всій Україні. Виготовлення можна зробити як стандартне так і  по індивідуальному заказу.

У будь-якій країні світу автомобілі повинні бути обладнані спеціальними реєстраційними номерами. Але з цими табличками з часом щось може трапитися. Тоді знадобиться замінити їх на аналогічні, тільки нові. Давайте детальніше розглянемо випадки, в яких потрібно буде зробити дублікат номери.

Причини замовлення дублікатів номерів:

Корозія.

Автомобільні номери робляться з металу. Він схильний до корозії, а в умовах дощу, бруду і снігу на дорогах це не дивно. Тому цифри на номерному знаку можуть стертися. Однак якщо вони не будуть абсолютно чіткими, то це може вважатися порушенням правил дорожнього руху.

Аварія.

Якщо автомобіль потрапить в аварію, його номера теж можуть постраждати. Часто пошкодження можуть бути настільки серйозними, що табличку неможливо буде відновити. У цьому випадку теж знадобиться виготовлення закордонних номерів, якщо машина була придбана і зареєстрована за кордоном.

Викривлення таблички.

Якщо номерний знак погнеться, то він також буде непридатний до використання. У цьому випадку радар може неправильно його зчитувати або цифри можуть бути непомітні.

Крадіжка.

Деякі злодії спеціалізуються на крадіжці саме номерних знаків. В цьому випадку водії знають, як важко буде перереєструвати автомобіль, легко піддаються на шантаж і платять злочинцям викуп. А ті автовласники, які завчасно подбають про дублікати, не будуть мати ніяких проблем.

Простота і зручність.

Перереєстрація нових номерів – процес не лише тривалий, але і витратний. Для цього доведеться пройти складну бюрократичну процедуру, відстояти довгу чергу і витратити багато грошей. А зробити дублікат можна в той же день, надавши тільки паспорт та свідоцтво про реєстрацію машини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України