Цифрова фотокамера з поворотним екраном

Не в кожній дзеркалці є активний екранчик з переглядом кадру ДО зйомки — на ньому можна тільки дивитися фотографії. Дуже багато хто в підсумку були неприємно вражені, переходячи на зеркалку: а чому не можна наводитися по екранчику? (ситуація давно змінилася: зараз практично всі дзеркальні фотоапарати оснащуються таким дисплеєм.)

Хочу кілька слів сказати про таку зручність як поворотний екранчик, який мають деякі цифрокомпакти дзеркальні фотокамери. Зручність далеко не безкоштовна, (а що в нашому світі дається задарма, крім сиру у відомому місці?) але воно того варте. Є деякі моменти, які досить важко (а то й зовсім неможливо) зняти без поворотного екрану. Це зйомка у важкодоступних місцях, та/або з незручного становища. Навіть знімаючи портрет зі штатива зручніше направляти камеру не кожен раз прикладаючись до вічка видошукача — і не перериваючи тим самим контакту з об’єктом зйомки. Великий вибір фотоапаратів є в інтернет магазині техніки Notus Store, великий вибір будь якої техніки і професійна консультація задовільнять всі ваші потреби. Дуже зручний (а іноді і зовсім незамінний) екранчик при макрозйомці, коли не треба лягати на землю, щоб прицілитися в якогось жучка-павучка. Крім того, екран компакта має завжди більш точне кадрування ніж його видошукач, навіть якщо екран не поворотний.

2

Деякі дзеркальні фотокамери, як згадувалося, теж мають екран Live View, в т. ч. і поворотний. Навіщо дзеркалці Live View, коли у неї більш точний видошукач ніж в комплекті? По-перше, ситуації перерахував вище, по-друге — на екранчику більше вміщається інформації, ніж у видошукачі, що іноді більш зручно. Бажано візувати все ж через видошукач, а обрізати по екранчику слід тоді, коли це важко з видошукачем і не потрібна швидкість зйомки.

Перша в світі дзеркальна фотокамера, яка підтримує візування по РК-дисплею, була випущена в 2006 році (Olympus E-330 ), а зараз більшість дзеркальних фотоапаратів обладнані дисплеями з технологією Live View. З поворотних екранів деякі можна повертати в одній площині, деякі в декількох площинах, що є більш зручно. Цікаво, що всі мильниці і цифрокомпакти (на відміну від дзеркалок), набагато раніше мали екран з попереднім переглядом, в т. ч. і поворотний.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh