Новини з Австрії

Для білого ведмедя у віденьскому зоопарку Шенбрунн придумали ім’я

Рівно 20 964 пропозицій імен було отримано для дитинча білого ведмедя в зоопарку Шенбрунн. У сьогоднішній Всесвітній день білого ведмедя вибір зроблений — дівчинку назвуть «Finja».

«Ми дуже задоволені величезним інтересом і хотіли б подякувати всім за всі пропозиції. Ми не очікували такої кількості», — говорить директор зоопарку Стефан Херінг-Хагенбек. Для команди по догляду за білими ведмедями це був непростий вибір. «Ми в підсумку вибрали Finja, тому що ім’я приємно звучить і добре поєднується з іменами батьків — Nora і Ranzo. Finja означає білий і красивий, що, звичайно, дуже вірно для нашої дівчинки», — пояснює доглядачка Алессіо Есау.

У Finja, очевидно, вже з’явилися шанувальники по всьому світу. Пропоновані імена прийшли не лише з усієї Австрії, але також з Німеччини, Японії, Естонії та США.

У зоопарку Шенбрунн всі майбутні вихідні будуть присвячені Всесвітньому дню білого ведмедя. Оголошена велика сімейна програма навколо зникаючих білих ведмедів. Дітям розкажуть, чому в Арктиці залишилося всього близько 20 000 білих ведмедів і який внесок кожен може внести на захист клімату. У грі «Який вибір більше підходить для білого ведмедя?» дітям буде запропоновано вгадати, що краще для клімату: домашнє яблуко або екзотичне манго, поїздка на трамваї або машині. Дітям також розкажуть про загадки паків льоду і навіть покажуть справжній нашийник-передавач, який використовується для дослідження міграції ведмедів організацією Polar Bears International (PBI).

Бернар Константинов
Фото:Tiergarten Schönbrunn/Daniel Zupanc

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України