білий ведмідь у віденьскому зоопарку Шенбрунн на імя Finja

Для білого ведмедя у віденьскому зоопарку Шенбрунн придумали ім’я

Рівно 20 964 пропозицій імен було отримано для дитинча білого ведмедя в зоопарку Шенбрунн. У сьогоднішній Всесвітній день білого ведмедя вибір зроблений — дівчинку назвуть «Finja».

«Ми дуже задоволені величезним інтересом і хотіли б подякувати всім за всі пропозиції. Ми не очікували такої кількості», — говорить директор зоопарку Стефан Херінг-Хагенбек. Для команди по догляду за білими ведмедями це був непростий вибір. «Ми в підсумку вибрали Finja, тому що ім’я приємно звучить і добре поєднується з іменами батьків — Nora і Ranzo. Finja означає білий і красивий, що, звичайно, дуже вірно для нашої дівчинки», — пояснює доглядачка Алессіо Есау.

У Finja, очевидно, вже з’явилися шанувальники по всьому світу. Пропоновані імена прийшли не лише з усієї Австрії, але також з Німеччини, Японії, Естонії та США.

У зоопарку Шенбрунн всі майбутні вихідні будуть присвячені Всесвітньому дню білого ведмедя. Оголошена велика сімейна програма навколо зникаючих білих ведмедів. Дітям розкажуть, чому в Арктиці залишилося всього близько 20 000 білих ведмедів і який внесок кожен може внести на захист клімату. У грі «Який вибір більше підходить для білого ведмедя?» дітям буде запропоновано вгадати, що краще для клімату: домашнє яблуко або екзотичне манго, поїздка на трамваї або машині. Дітям також розкажуть про загадки паків льоду і навіть покажуть справжній нашийник-передавач, який використовується для дослідження міграції ведмедів організацією Polar Bears International (PBI).

Бернар Константинов
Фото:Tiergarten Schönbrunn/Daniel Zupanc

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh