Авторські статті

Дівчина вже другу добу спить та протестує на Банковій: “Закликайте виходити інших. Це найкраща допомога”

Друга ніч, другий день під ОПУ.

Зі мною провели ніч у спальниках п’ятеро добровольців, двоє з них – моя родина, госпітальєри, які міняли мене на ротації у січні.

На ранок я поробила вправи, познайомилася з новою зміною охорони, пригостила їх цигарками, вони записали на камеру для себе мої вимоги. Вони збігаються з озвученими на марші, але є три першочергові, про які я напишу окремо.

Подзвонила відомому луцькому волонтеру й другу Миколи Юрій Єпіфанович, який разом із дружиною Наташа Єпіфанович допомагали й продовжують допомагати його родині. Які дуже допомогли й допомагають мені. Неймовірні люди, колись напишу про них. Хочу почати займатися оформленням на контракт, чого я не можу почати робити тут. Волію захищати свою країну на передовій, а не під Офісом Президента в Києві, це трошки його робота. Президента. Або скоро перестане бути його роботою, якщо він продовжить здавати на мисочці свою державу, яка за своє право бути воює, росії та політичному терористу, який росію очолює.

Я приєднуюся до усіх вимог, озвучених Рухом Опору Капітуляції на вчорашньому марші добровольців. Цитую їх із допису Олена Білозерська:

1. Ні кроку назад.
2. Пріоритетний розвиток сектору оборони та сучасного озброєння українського війська.
3. Припинити політику капітуляції.
4. Ні “нормандії” без Криму.
5. Росія має заплатити за руйнування на Донбасі та в Криму.
6. Жодних виборів в ОРДЛО до відновлення повного контролю української влади на окупованих територіях.
7. Зупинити політичні переслідування добровольців, військових та волонтерів.
8. Повага і соціальні гарантії українському воїну.
9. Стоп реванш колаборантів та пропагандистів Кремля.

Вправи на скакалці й пробіжка під будинком з химерами поки що гріють краще, ніж намет, якого тут нема і який охорона забороняє тут ставити. Але на такій погоді можна вже обійтися без намету. Спальника й хімічних грілок досить.

Upd:
Всі питають, як мені допомогти, що принести. Приносьте себе і залишайтеся. Закликайте виходити інших. Це найкраща допомога. Картку я свою не писатиму в дописі, мені не потрібні ваші гроші. Приходьте помагати їсти, бо мені стільки їжі нанесли, що я не знаю як я то все маю з’їсти сама. Буду охорону ОПУ скоро годувати нею.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України