Авторські статті

Бобиренко: росіяни, звичайно, ще ті мазохісти, але, як виявилося, у нас теж є категорія особливо жалісливих

Популярний український політолог і блогер Віктор Бобиренко у своєму блозі зазначає, росіяни і правда все більше схожі на мазохістів. Сталін їх мільйонами знищував, а з недавніх соціологічними опитуваннями він – найбільша історична фігура Росії.

Блогер зазначає, Жуков скинув атомну бомбу на Уралі на мирні села і на власну армію – і в них він маршал великої перемоги. У нас, правда, в Харкові теж досить мазохістів, які йому хочуть встановити пам’ятник пам’ять, але, як би там не було, в Україні мазохістів менше. Це точно. У нас в більшості інша категорія: замість сильного лідера вибрати плаксиву, образливого пацифіста із завищеною самооцінкою і вираженим нарцисизм, який до того ж абсолютно нічого не розуміє ні в економіці, ні в юриспруденції. Та взагалі ні в чому. Але скажеш таким людям,  як у відповідь почуєш: «не чіпай його, він хороший!».

Віктор Бобиренко зазначає, дуже важко підібрати слова, як охарактеризувати цих людей? Це масове невміння елементарно розбиратись в людях чи це бажання пожаліти убогих?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України