Авторські статті

Бобиренко: росіяни, звичайно, ще ті мазохісти, але, як виявилося, у нас теж є категорія особливо жалісливих

Популярний український політолог і блогер Віктор Бобиренко у своєму блозі зазначає, росіяни і правда все більше схожі на мазохістів. Сталін їх мільйонами знищував, а з недавніх соціологічними опитуваннями він – найбільша історична фігура Росії.

Блогер зазначає, Жуков скинув атомну бомбу на Уралі на мирні села і на власну армію – і в них він маршал великої перемоги. У нас, правда, в Харкові теж досить мазохістів, які йому хочуть встановити пам’ятник пам’ять, але, як би там не було, в Україні мазохістів менше. Це точно. У нас в більшості інша категорія: замість сильного лідера вибрати плаксиву, образливого пацифіста із завищеною самооцінкою і вираженим нарцисизм, який до того ж абсолютно нічого не розуміє ні в економіці, ні в юриспруденції. Та взагалі ні в чому. Але скажеш таким людям,  як у відповідь почуєш: «не чіпай його, він хороший!».

Віктор Бобиренко зазначає, дуже важко підібрати слова, як охарактеризувати цих людей? Це масове невміння елементарно розбиратись в людях чи це бажання пожаліти убогих?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh