Новини

Дівчина надала в оренду свій особняк та дізналася про зйомки еротики у свому будинку

Американка Христина Кнапік (Kristina Knapic), яка володіє особняком Acacia Mansion в Каліфорнії, подала до суду за зйомки гей-еротики на орендарів будинку, які знайшли її через Airbnb. Після звільнення нерухомості гостями, Кнапік знайшла в кімнатах і у дворі безліч секс-іграшок та інших речей, які свідчать про те, що її особняк став знімальним майданчиком відвертого фільму. Власниця зазначила, що після цього будинок перебував у жахливому стані.


Термін оренди закінчився ще 16 серпня 2015, однак про обставини справи стали відомі тільки зараз. За словами Кнапік, вона думала, що здає нерухомість якійсь дівчині на ім’я Анна, яка зв’язалася з нею через Airbnb. При цьому забирати ключі до власниці особняка прийшов чоловік, який представився родичем Анни – повідомляє События в столице з посиланням на deathnandtaxes.

Після звільнення будинку гостями Кнапік виявила в сміттєвому відрі візитку компанії Lucas Entertainment. Пошук в інтернеті привів її на сайт, де вона побачила кілька гей-еророликів, знятих в її будинку. Також вона з’ясувала, що чоловік, який забирав ключі, є власником еро-студії Майкл Лукас (Michael Lucas).

Після цього Кнапік подала до суду на Лукаса і його компанію. За порушення договору оренди, збиток майна, емоційний збиток і витрати на адвоката власниця нерухомості зажадала з відповідача 30000 доларів.

Сам Лукас в коментарі New York Daily News зізнався, що дійсно знімав фільм в особняку Acacia Mansion. При цьому режисер заперечує, що його команда залишила будинок в безладді. Лукас стверджує, що після від’їзду знімальної групи особняк був у кращому стані, ніж до їхнього приїзду.

Виходець з Москви Майкл Лукас (справжнє ім’я Андрій Трейвас) володіє компанією Lucas Entertainment, що вважається найбільшим виробником еротичних фільмів в Нью-Йорку. Також він відомий тим, що став першим режисером, якому вдалося зняти еротичний фільм в Ізраїлі.

Кіно, безперечно, повинно завжди перебувати на грані – технологій, мислення, а іноді, як доводить одна з найпотужніших індустрій у світі, і моралі. Про зйомки еротики в Україні дійсних і майбутніх – ви вже все знаєте. А ось як знімати еротику  з вогником, але без ерекції, в анонімному інтерв’ю розповіли продюсер, режисер і оператор з багаторічним стажем в еробізнесі Росії, яке ми надрукуэмо згодом. Як ви розумієте, у такому виробництві безліч специфічних нюансів, ознайомитися з якими як мінімум цікаво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.