Авторські статті

Дитина, що з’явилася на світ в Індії з синдромом русалки, померла через 4 години після народження

Малюк, що з’явився на світ в Індії з рідкісним відхиленням, втратив життя незабаром після народження. Про цю сумну історію сьогодні в нашому контенті

23-річна індіанка Мускура Бібі (Muskura Bibi) народила в середу. На жаль, вона не встигла навіть дати ім’я своїй дитині.

media.giphy.com

Лікарі були вражені, побачивши дитину. Із-за фізичного відхилення, яке називають синдромом русалки, її стать була не зрозуміла. Мати не робила УЗД під час вагітності, оскільки не могла собі цього дозволити в матеріальному плані.

Нещасна жінка дізналася, що у дитини відхилення, під час пологів.

static.independent.co.uk

Судіп Саха, лікар-педіатр, розповів, що породілля тяжко працювала і не отримувала належних ліків під час вагітності із-за проблем з грошима.

«Той факт, що дитина не отримувала достатньої кількості поживних речовин, а також порушення кровообігу, викликало такі сумні наслідки для здоров’я дитини. Я ніколи раніше не бачив таких дітей. Це другий випадок народження з синдромом русалки в країні. На верхній частині тіла вище пояса дитини немає яких-небудь естетичних проблем».

“Однак нижче пояса ноги з’єднані між собою. Нижня частина тіла не завершила свій розвиток”.

static.independent.co.uk

«Ми дізналися, що у матері не було можливості зробити ультразвукове обстеження під час вагітності, і, на жаль, діти, які прийшли у цей світ з такими відхиленнями, довго не живуть».

Вважається, що синдром русалки зустрічається у 1 з 60.000-100.000 новонароджених.

media.giphy.com

У 2016 році дитина з синдромом русалки, яка народилася на півночі Індії, померла через 10 хвилин після народження. Ліндсі Фитжаррис, медичний історик, заявила, що всі народжені діти-русалки гинули із-за проблем з нирками і сечовим міхуром.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України