Дитина, що з’явилася на світ в Індії з синдромом русалки, померла через 4 години після народження

Малюк, що з’явився на світ в Індії з рідкісним відхиленням, втратив життя незабаром після народження. Про цю сумну історію сьогодні в нашому контенті

23-річна індіанка Мускура Бібі (Muskura Bibi) народила в середу. На жаль, вона не встигла навіть дати ім’я своїй дитині.

media.giphy.com

Лікарі були вражені, побачивши дитину. Із-за фізичного відхилення, яке називають синдромом русалки, її стать була не зрозуміла. Мати не робила УЗД під час вагітності, оскільки не могла собі цього дозволити в матеріальному плані.

Нещасна жінка дізналася, що у дитини відхилення, під час пологів.

static.independent.co.uk

Судіп Саха, лікар-педіатр, розповів, що породілля тяжко працювала і не отримувала належних ліків під час вагітності із-за проблем з грошима.

«Той факт, що дитина не отримувала достатньої кількості поживних речовин, а також порушення кровообігу, викликало такі сумні наслідки для здоров’я дитини. Я ніколи раніше не бачив таких дітей. Це другий випадок народження з синдромом русалки в країні. На верхній частині тіла вище пояса дитини немає яких-небудь естетичних проблем».

“Однак нижче пояса ноги з’єднані між собою. Нижня частина тіла не завершила свій розвиток”.

static.independent.co.uk

«Ми дізналися, що у матері не було можливості зробити ультразвукове обстеження під час вагітності, і, на жаль, діти, які прийшли у цей світ з такими відхиленнями, довго не живуть».

Вважається, що синдром русалки зустрічається у 1 з 60.000-100.000 новонароджених.

media.giphy.com

У 2016 році дитина з синдромом русалки, яка народилася на півночі Індії, померла через 10 хвилин після народження. Ліндсі Фитжаррис, медичний історик, заявила, що всі народжені діти-русалки гинули із-за проблем з нирками і сечовим міхуром.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh