Новини з Австрії

В Австрії діти погрожували пенсіонерові іграшковим пістолетом та довели його до смерті

Діти під час сварки погрожували пенсіонеру іграшковими пістолетом і довели його до смерті

У суботу в Ранквайлі (округ Фельдкірх) сталася сварка зі смертельним наслідком — 69-річний чоловік помер на футбольному стадіоні Ранквайлера «Гастра» після суперечки з двома підлітками у віці дванадцяти та тринадцяти років. За даними поліції, він, ймовірно, переніс серцевий напад. Спочатку хлопчики погрожували 69-річному іграшковим пістолетом, а потім і він сам кинув у нападників камінь і дві палиці.

Ніхто не може точно сказати, чи зрозумів чоловік, що це несправжня зброя. Також невідомо, кинувши він камінь і палиці в своїх противників з-за страху або гніву. «Тіло 69-річного чоловіка не мало видимих пошкоджень», — сказав представник поліції Хорст Шпитхофер. Швидше, чоловіка охопило сильне хвилювання. У 69-річного був проблеми з серцем і йому вже було встановлено кілька стентів.

Щоб з’ясувати причину смерті, буде проведено розтин. Обидва підлітка дочекалися прибуття поліції на місці і розповіли офіцерам про те, що трапилося. Незалежно від можливої вини, вони не можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності у зв’язку з юним віком.

За матеріалами:https://vorarlberg.orf.at/
Фото: Dietmar Mathis

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України