Новини з Австрії

В Австрії діти погрожували пенсіонерові іграшковим пістолетом та довели його до смерті

Діти під час сварки погрожували пенсіонеру іграшковими пістолетом і довели його до смерті

У суботу в Ранквайлі (округ Фельдкірх) сталася сварка зі смертельним наслідком — 69-річний чоловік помер на футбольному стадіоні Ранквайлера «Гастра» після суперечки з двома підлітками у віці дванадцяти та тринадцяти років. За даними поліції, він, ймовірно, переніс серцевий напад. Спочатку хлопчики погрожували 69-річному іграшковим пістолетом, а потім і він сам кинув у нападників камінь і дві палиці.

Ніхто не може точно сказати, чи зрозумів чоловік, що це несправжня зброя. Також невідомо, кинувши він камінь і палиці в своїх противників з-за страху або гніву. «Тіло 69-річного чоловіка не мало видимих пошкоджень», — сказав представник поліції Хорст Шпитхофер. Швидше, чоловіка охопило сильне хвилювання. У 69-річного був проблеми з серцем і йому вже було встановлено кілька стентів.

Щоб з’ясувати причину смерті, буде проведено розтин. Обидва підлітка дочекалися прибуття поліції на місці і розповіли офіцерам про те, що трапилося. Незалежно від можливої вини, вони не можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності у зв’язку з юним віком.

За матеріалами:https://vorarlberg.orf.at/
Фото: Dietmar Mathis

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh