Техно

«Дірка від НЛО»: У Канади помітили уражені гуманоїдами хмари

Уфологи визначили, що це сліди вторгнення інопланетних істот на планету Земля.

«Дыра от НЛО»: В Канаде заметили пораженные гуманоидами облака

У Канади помітили уражені гуманоїдами хмари. Це сталося над Квебеком. Ідеально рівне коло встиг сфотографувати американець і опублікував матеріали на сайті MUFON. Пасажир літака, що летить на висоті 9-12 км, бачив, що об’єкт знаходиться на дуже великій висоті від Землі. Він виглядає круглим поглибленням, ніби на поверхню хмар приземлилося щось на зразок величезної тарілки. Відомий на теренах конспірології уфолог Скотт Уорінг, що розмістив ці фотографії на сайті пише, що іноді чув про цих загадкових об’єктах у небі. Уфолог впевнений, що це безумовно, сліди НЛО.

«Це заглиблення в півмилі в діаметрі. Мабуть, НЛО пролетів крізь хмару і залишив за собою слід, – пише Уорінг, – здається, спостерігали колі працівники аеропорту о’хара в Чикаго. В їх очах, диск НЛО піднявся вгору і пройшов крізь хмару, залишивши після себе діру. Ця діра залишалася в хмарі близько 15 хвилин».

Можна дійсно назвати побачене пригода ознаками вторгнення прибульців, залишається загадкою. Подібні вияви в хмарах неодноразово з’єднання являлися в різних точках світу, при цьому люди не могли розповісти, що бачили і навіть не встигали зробити знімки. Виходячи з теорії ймовірності існування НЛО і прибульців, не варто відкидати варіант того, що літаючі тарілки дійсно вивчають планету заради отримання додаткової інформації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України