Авторські статті

Дипломат: за дипломатичним столом перемоги не досягають

Дипломат: за дипломатическим столом победы не достигают
Відомий дипломат-міжнародник Вадим Трюхан на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише про те, що коли якийсь важливий український чи іноземний політик, дипломат в черговий раз, немов мантру повторює заклинання, що в Україні неможливо військовим способом вирішити конфлікт на сході країни, хочеться запитати: ви що, шановні, забули яким чином вирішувалися дві світові і сотні інших воєн?

«Так, дійсно, дипломатія працювала, і то постійно і на різних рівнях, завжди, але перемагає у війні той, хто сильніший у військовому плані. Така жорстка правда життя, навіть у XXI столітті. Дипломатія може тільки полегшить результат війни, допомогти виграти час для зміцнення позицій, знайті якісь компроміси, але не допомогти перемогти. Без сили і без втрат неможлива перемога», – написав Вадим Трюхан.

За його словами, тим, хто все одне продовжує наполягати на тому, що тільки за дипломатичними переговорами лежить шлях до перемоги, хочеться нагадати, що прикладів, схожих на українсько-російську війну за незалежність дуже багато і у всіх конфліктах була задіяна сила. Це і Карабах, Сирія і багато інших сучасних воєн та конфліктів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України