Дипломат: Україна не повинна зупинятися на досягнутому. Українці відчувають розчарування

В Україні вдалося створити Антикорупційний суд і провести низку інших важливих реформ, але не можна зупинятися на досягнутому, оскільки багато українців почали розчаровуватися в тому, що відбувається.

Така думка прозвучала від Мартіна Хагстрема, надзвичайного і повноважного посла Швеції в Україні. «Що стосується тих реформ, які ми підтримуємо, то ми дійсно бачимо прогрес, наприклад, у процесі децентралізації, про яку я розповідав. Ще одна сфера, в якій ми бачимо розвиток, стосується досягнення гендерної рівності. Стартові позиції були викликом – дуже мало жінок представлено в парламенті і у великому бізнесі. Але зараз ми бачимо ініціативу міністрів та міністерств», – підкреслив шведський посол.

Він зазначив, що рішення про створення Антикорупційного суду було дуже важливим для потенційних інвесторів. Крім того, дипломат додав, що є і хороші сигнали: за останній рік дві великі шведські компанії, IKEA і H&M, анонсували вихід на український ринок. Слідом за цими гігантами прийдуть і інші шведські компанії.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh