Авторські статті

Дипломат: Україна не повинна зупинятися на досягнутому. Українці відчувають розчарування

В Україні вдалося створити Антикорупційний суд і провести низку інших важливих реформ, але не можна зупинятися на досягнутому, оскільки багато українців почали розчаровуватися в тому, що відбувається.

Така думка прозвучала від Мартіна Хагстрема, надзвичайного і повноважного посла Швеції в Україні. «Що стосується тих реформ, які ми підтримуємо, то ми дійсно бачимо прогрес, наприклад, у процесі децентралізації, про яку я розповідав. Ще одна сфера, в якій ми бачимо розвиток, стосується досягнення гендерної рівності. Стартові позиції були викликом – дуже мало жінок представлено в парламенті і у великому бізнесі. Але зараз ми бачимо ініціативу міністрів та міністерств», – підкреслив шведський посол.

Він зазначив, що рішення про створення Антикорупційного суду було дуже важливим для потенційних інвесторів. Крім того, дипломат додав, що є і хороші сигнали: за останній рік дві великі шведські компанії, IKEA і H&M, анонсували вихід на український ринок. Слідом за цими гігантами прийдуть і інші шведські компанії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.