Життя

Дихайте і нічого не бійтеся: це просто справжня любов

Якщо любов справжня – ви зумієте зберегти рівновагу, навіть проходячи над глибокою прірвою труднощів і проблем. Їй не страшні кризи: ні зовнішні, ні внутрішні!

 

Справжня любов народжується тоді, коли зустрічаються споріднені душі.

І це зовсім не страшно: коли дві зрілі і усвідомлені душі зливаються воєдино, щоб любити один одного і пройти життєвий Шлях разом. А значить – довіряти і нічого не боятися. Не сумніватися і не вагатися.

Справжня любов ніколи не закінчується. За неї не треба боротися, її не треба підживлювати, вона подбає про себе сама. Вона ніколи не принесе болю, тільки щастя.

Багато людей не вірять в любов. Все тому, що спробували любити і відчули глибоке розчарування. Тепер вони найменше вірять у довговічність чого-небудь. Воно й не дивно. «Хіба я вже один раз не обпікся?» – думали вони.

Ми всі живемо у вік, коли абсолютно все існує «термін придатності». Кожен день, кожну хвилину, кожну секунду все в цьому світі змінюється. Щось зникає назавжди, замість нього з’єднання являється нове.

У філософії існує навіть цілий напрямок «соціального розчарування», малює реальність, як щось дуже нестабільний і не обіцяє нічого позитивного.

«Любов – це не значить дивитися один на одного. Любов – це значить дивитися в одному напрямку», – Антуан де Сент-Екзюпері.

Таким чином, всі ми живемо в реальності, в якій більшість відчуває незадоволеність. Якщо все так мінливо, то як можна вірити в те, що хоч щось може бути надійним і постійним? Як можна вірити в щирість і сталість емоцій, у вічне кохання, відносини, які не закінчаться і не розчарують?

Сер Френсіс Бекон сказавши, що люди готові вірити в те, що вони хотіли б, щоб було правдою. Тому, щоб побудувати справжні, щасливі, що задовольняють обох партнерів відносини, потрібно вірити в любов. Ми повинні вкладати свій час, зусилля і почуття до цього особливого і коханої людини. Адже те, що ми любимо, про що дбаємо, переживаємо, швидше за все, триватиме довго.

Справжня любов живе у всі часи

Любити під час кризи – непросто. Також нелегко любити, коли постійно доводиться буквально битися за шматок хліба». А як можна бути спокійним і впевненим у собі, якщо тобі нікуди не беруть на роботу? Про який самооцінки може бути мова?

Природно, що така людина не може нічого планувати, він навіть забороняє собі мріяти. Не дивно, що життєві обставини негативно впливають і на людей, і на їх сприйняття реальності. А особливо – на саму чуйну область нашого життя, яка пов’язана з коханням і стосунками.

Але справжня любов – «вміє ходити по канату». Так, наше життя нелегка (а хіба вона була легше у наших батьків і бабусь-дідусів?) Альо якщо любов справжня – ви зумієте зберегти рівновагу, навіть проходячи над глибокою прірвою труднощів і проблем. Їй не страшні кризи: ні зовнішні, ні внутрішні!

Справжня любов ніколи не здається. Навіть якщо ви сумніваєтеся і не вірите в себе, навіть коли відчуваєте себе втраченими і ніким не понятими. Вона – сильніше всього цього. Вона – сильніше всього і всіх на світі.

Правильний партнер, якщо він дійсно щирий і відданий, – ось хто допоможе вистояти посеред всіх бур і катаклізмів сучасності. Він стане нашою дороговказною зіркою. Зіркою, яка буде горіти яскравіше інших в саму темну ніч і виведе вас на правильну дорогу.

Справжня любов: несподівана удача, яку потрібно берегти

Стівен Хокінг у свій час говорив, що любов набагато складніше, ніж фізика. Відомий вчений пояснював це тим, що іноді ми занадто багато часу проводимо, дивлячись на небо. При цьому забуваємо, що найважливіші речі відбуваються саме тут – на Землі. З якихось причин ми нехтуємо коханням, навіть коли відчуваємо в глибині душі, що ця людина – дійсно наш, і що це дійсно любов.

Чим тільки люди не пояснюють собі подібну поведінку. І тім, що занадто зайняті, і що спочатку слід досягти матеріального благополуччя, і тим, що справжнього кохання не існує. Тобто причини, чому ми так поводимося, дуже різні, дуже складні, а іноді – взагалі незбагненні.

«Любов – це не тільки бажання, це, насамперед, розуміння», – Франсуаза Саган.

Кохання – дивна й незрозуміла, поза всяких сумнівів. Але, як пише Харукі Муракамі в своїй збірці оповідань «Токійські легенди», любов – це несподівана удача. Зустріти того, хто зможе тонко і глибоко розуміти кожен рух вашої душі, того, з ким можна розмовляти про все на світі… О, це дається не кожному. Це дійсно величезний подарунок долі.

Отже, якщо нам випав цей чудовий шанс, чому б не скористатися ним? Чому б не відкрити своє серце назустріч любові, не поставитися до цього почуття з усієї зрілістю і відповідальністю?

Це безперечно варто того. Людина, який виділив вас в натовпі серед мільйонів інших людей – варто того. Він побачив вас справжніх, коли ви були невидимими для інших!

Ця людина варта того, щоб повірити в любов! Поруч з ним вам не будуть страшні ні проблеми, ні негаразди. Ви все зможете, ви все подолаєте. Дозвольте любові дива довгостроковою. Вам випав унікальний шанс стати щасливими – не пропустіть його!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України