Цеглу замість айфонів – в Австрії розкрито грандіозна схема шахрайства з ПДВ

Міжнародна схема шахрайства з ПДВ розкрита в результаті спільної операції податківців Австрії, Угорщини, Німеччини, Словаччини та Литви.

Під час обшуку в магазині мобільних телефонів у Відні податкові інспектори виявили в упаковках з телефонами фрагменти цегли та кахлю. Упаковка не повинна була привертати до себе особливої уваги і була навмисно підготовлена таким чином, щоб вантаж пройшов з контролю ваги в рамках митного оформлення. Згідно з заявою Міністерства фінансів, ці «мобільні телефони» ніколи не призначалися для продажу, а були «складними інструментами шахрайства з ПДВ». Збиток ще не оцінений Міністерством фінансів, але знайдені докази говорять про збитки в розмірі 110 000 євро, а з урахуванням всієї складної мережі шахрайства, слід очікувати більш значного збитку.

Суть схеми в тому, що неіснуючі або справжні товари класу люкс (дорогі телефони, електроніка, автомашини) документарно декларуються при ввезенні в ту чи іншу країну ЄС, альо не продаються, а податок ПДВ тім не менш пред’явлення являється до повернення в місцеві фінансові органи.

В ході обшуку у Відні слідчі вилучили 100 iPhone XR ринковою вартістю близько 60 000 євро і ще 1 500 iPhone 7 вартістю близько 500 000 євро, а по всьому ЄС були вилучені автомобілі класу люкс, готівкові гроші і товари на суму сім мільйонів євро.

За матеріалами:https://kurier.at/
Фото: BMF/SteuFA

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh